Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po dlouhých 195 dnech trefil výhru rekonvalescent Vavřina

10. 3. 2012

Na nejslabší tým v rámci zimní přípravy jsme narazili na Kačině. Navíc se po operaci kolena vrátil do sestavy R. Vavřina a byl to právě on, kdo proti průměrnému mužstvu ze IV. třídy konečně zařídil výhru.

sobota 10. března 2012 od 14 hodin 
Kačina – Červené Janovice 0:2 (0:2)


Přátelský zápas Kačina - Červené Janovice 0:2 (0:2).Radost z vítězství jsme si naposledy dopřáli 28. srpna 2011, kdy se nám doma proti Močovicím povedl vstup do mistrovské sezony. Na stejný pocit, i když pouze v přátelském utkání, jsme tak navázali po dlouhých 195 dnech.

Znovu se ukázalo, jak má R. Vavřina výborný čich na góly, a nutno poznamenat, že na druhou branku mu balon skvěle naservíroval J. Víta.

Měli jsme i další šance po povedených střelách J. Červinky, D. Dvořáka, D. Uhra, J. Víty či R. Vavřiny, ale skóre se už nezměnilo.

Při neúčasti brankářů M. Valenty a R. Houdka se mezi tyče postavil J. Hájek a byl mužem na svém místě. I když protivník nebyl v útoku nebezpečný, vyřešil všechny dané situace s naprostou jistotou.

Proto nebylo divu, že trenér P. Kruliš označil právě R. Vavřinu a J. Hájka za nejlepší hráče zápasu, ovšem k celému mužstvu byl kritický. „Byť jste vyhráli, podali jste v přípravě nejhorší výkon. Místo aby se hra s blížícím se začátkem jarní části sezony zlepšovala, je to opačně,“ konstatoval v kabině Pavel Kruliš.

Branky: R. Vavřina 2. Rozhodčí: L. Kracík (Vrdy).

Č. Janovice: J. Hájek - L. Červinka, V. Bouma, L. Hájek, M. Sýkora - D. Dvořák, M. Liberský, J. Víta, J. Laudát - J. Červinka, R. Vavřina. Hokejově střídali: D. Uher, T. Filip, J. Holoubek. Trenér: P. Kruliš.

Příští zápas: Štrampouch - Č. Janovice (sobota 17. března od 15 hodin ve Štrampouchu). (lh)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář