Jdi na obsah Jdi na menu
 


Duel starých gard při oslavách v Křeseticích ukončila bouřka

15. 7. 2012

Fotbalová garda Sokola Červené Janovice se stala součástí programu víkendových pouťových oslav u příležitosti 660 let první doložené písemné zmínky o obci Křesetice. Nastoupila proti domácím matadorům.

neděle 15. července 2012 od 14.30 hodin
Křesetice – Červené Janovice 2:3 (2:3)

Z utkání starých gard Křesetice - Červené Janovice 2:3 (2:3).Co se týká hry, ta byla celkem vyrovnaná, ale gólově na tom byli něco lépe hosté. Dvakrát se sice křesetickým hráčům podařilo vyrovnat, ale potřetí už to nedokázali, a sice i díky tomu, že hlavní rozhodčí R. Pařez musel kvůli nepříznivému počasí utkání předčasně ukončit.

„Měli jsme myšlenky, že zápas dohrajeme, ale s průtrží mračen přišla bouřka, a tak bychom museli dlouho čekat. I když to není důležité, nakonec platil výsledek, který se na hřišti zrodil do sedmdesáté minuty,“ zmínil vedoucí červenojanovického mužstva Stanislav Daněk, který si přátelský duel starých gard nad 40 let velmi pochvaloval i užíval. „Týmy byly hodně vyrovnané, opravdu jsme si moc dobře zahráli. Myslím si, že šlo i z pohledu diváků o poměrně kvalitní utkání,“ doplnil Daněk.

Červenojanovičtí fotbaloví veteráni se tak podruhé v krátké době vrátili na zelený pažit - v polovině června na turnaji u příležitosti 45 let kopané v Červených Janovicích - ZDE a nyní v Křeseticích. A rýsuje se i odveta, k níž by mohlo dojít někdy na začátku podzimu, zřejmě o prodlouženém víkendu na svátek svatého Václava.

Branky: R. Strnad 2 - O. Menšík, L. Janata, P. Kruliš. Rozhodčí: R. Pařez (Suchdol).

Č. Janovice: A. Chudoba - T. Vomela, V. Bouma, J. Šanda, J. Uher, O. Menšík, S. Daněk, M. Zajíček, J. Víta, P. Mašín, R. Sedláček, J. Jiřík, P. Kruliš, Z. Vavřina, L. Janata. Mužstvo vedl: S. Daněk. (lh)

Více fotografií z utkání si můžete prohlédnout ZDE.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Křesky do toho!

(Vojín XY, 17. 7. 2012 14:18)

No... Nechci být kverulant, ale když vidím v sestavě napsaného V. Boumu, tak tomu zrovna není čtyřicet a víc... To se to pak vyhrává...

Re: Křesky do toho!

(fanynka, 19. 7. 2012 18:25)

Vážený vojíne,nešlo tak o výsledek,ale oto proběhnout se a zahrát si fotbálek.Mimo jiné góly dávali ty kterým bylo už 40 a více.