Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naději vzaly dva slepené góly těsně před poločasovou pauzou

2. 3. 2013

Velmi silný soupeř čekal v úvodu zápasové zimní přípravy na fotbalisty Červených Janovic. Po podzimu vedoucí mužstvo čtvrté třídy se na utkání dohodlo se Zbraslavicemi, třetím týmem okresního přeboru.

sobota 2. března 2013 od 20 hodin
Zbraslavice – Červené Janovice 4:0 (3:0)


Fotbalové hřiště s umělou trávou v Kutné Hoře. Foto: Luboš HájekVýkonnostní rozdíl byl na osvětleném kutnohorském hřišti s umělou trávou patrný především v kombinaci, díky které si hráči Zbraslavic vytvářeli od úvodních minut optickou územní převahu. Ovšem nebýt především dvou slepených gólů na samém konci prvního poločasu, mohl červenojanovický tým z celkového pohledu uhrát velice solidní výsledek.

Čtyřbrankový rozdíl skóre sice vzhledem k síle protivníka není žádná tragédie, ale nutno podotknout, že poražené mužstvo toho příliš nepředvedlo, a sice především ve hře dopředu. „Horší už to snad nebude,“ přál si červenojanovický trenér Stanislav Daněk, který takový zápas upřednostňuje před tréninkem.

„I hráčská účast byla nakonec nad očekávání dobrá,“ poznamenal s úsměvem kapitán týmu Radek Vavřina, který ve funkci zastoupil nemocného J. Vítu.

Branky: P. Šupka, T. Vohnický, P. Herčík, T. Komárek. Rozhodčí: M. Mojžíš (K. Hora).

Č. Janovice: M. Valenta - L. Hájek, V. Bouma, T. Filip, B. Laudát - J. Rada, F. Zoufalý, J. Švorc, R. Vavřina - M. Liberský, J. Červinka. Střídali: Z. Schneiderwind, M. Sýkora, T. Dvořák. Trenér: S. Daněk.

Příští zápas: Církvice - Č. Janovice (sobota 9. března od 15 hodin v Církvici). (lh)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tak

(Bazikus, 3. 3. 2013 9:57)

Nechci nějak prudit ale podle toho kdo hrál za Zbraslavice to na Okresní tým nebylo..Jestli hrály 3 možná 4 kluci z A týmu ?

Re: Tak

(Luboš Hájek, 3. 3. 2013 15:14)

Čau Bazi! V tom případě budete mít béčko hodně nabušený a doporučuji se vydat co nejkratší cestou do třetí třídy, nebo spíš do okresu. :-) Ale radši se ještě zeptej trenéra Michala Šindeláře, koho hlavně v prvním poločase na hřiště poslal, abys byl v obraze a neprudil. ;-)

Re: Tak

(Radek Vavřina, 4. 3. 2013 12:51)

Souhlasím s Lubošem nejdřív si ověř skutečnosti. Jsem zvědav kolik lidí ze soboty teda přijede do Janovic na jaře. Dneska jsem sestavu kontultoval se Zbraslavákama a bylo to komplet áčko dokonce s dvěmi posilami, které zkoušejí na jaro!