Jdi na obsah Jdi na menu
 


První vyhrání z kapsy vyhání. To hráči nemohli kouči udělat

4. 8. 2012

Dva velmi rozdílné poločasy mělo v rámci letní přípravy přátelské utkání se Štrampouchem, které jsme poprvé odehráli pod taktovkou nového trenéra Stanislava Daňka. Ten musel spolknout první hořkou pilulku.

sobota 4. srpna 2012 od 17 hodin
Červené Janovice - Štrampouch 3:5 (1:0)


Ilustrační foto. Foto: archiv VLPS trochu nadsázky by se dalo říct, že jsme nechtěli, aby se vůči kouči vyplnilo přísloví První vyhrání z kapsy vyhání. Zatímco první poločas byl z naší strany výborný, stejně jako začátek druhé půle, ve zbývajících minutách už to byla velká bída, která by se dala přičíst na vrub špatné fyzické kondici. Vždyť zhruba polovina mužstva měla ve stejný den v nohách vítězný turnaj v malé kopané v Bohdanči, a to se nějak muselo projevit - více ZDE.

Ještě než zápas začal, bylo nutné najít dobrovolníka s píšťalkou. Nakonec se funkce hlavního rozhodčího ujal náhradník D. Dvořák, který však měl neustále poznámky k tomu, kdo ho už vymění, a tak ho zhruba po půlhodině hry raději vystřídal trenér S. Daněk.

Jak už bylo napsáno, první poločas nám vyšel na jedničku, soupeře jsme k ničemu nepustili a naopak sami jsme jednu branku vstřelili díky M. Liberskému, a to ještě další dvě tutovky zahodili J. Švorc a J. Červinka.

V úvodu druhé půle to bylo ještě nadějnější, neboť druhý gól přidal Z. Schneiderwind. Ale pak přišly velké chvíle soupeře, který během několika málo minut otočil vývoj skóre ve svůj prospěch a rázem vedl o jednu branku.

Když po rohovém kopu J. Červinky zavěsil nádherně z voleje J. Švorc, byl výsledek stejný jako v generálce na jarní část mistrovské sezony 2011/2012 ve Štrampouchu - ZDE. Ajax však chtěl víc a proti „chodcům“ měl úlohu značně usnadněnou. Navíc si jeho hráči našli tu správnou střeleckou parketu, a tak po dalších dvou velmi pěkných trefách si hosté odvezli z Červených Janovic dvougólové vítězství.

Stejného soupeře máme i ve IV. třídě, na jeho hřišti se s ním utkáme v pátém kole v sobotu 29. září od 16.30 hodin. To už snad nastoupíme v silnějším složení, protože tentokrát z různých důvodů chyběla řada hráčů: M. Valenta, V. Bouma, R. Vavřina, J. Rada, J. Laudát, B. Laudát, L. Červinka, L. Menšík, T. Menšík či T. Dvořák.

Branky: M. Liberský, Z. Schneiderwind, J. Švorc - Oliva, Pipek, Šulc, Běhal, P. Fuxa. Rozhodčí: D. Dvořák, S. Daněk (Č. Janovice).

Č. Janovice: R. Houdek (65. A. Chudoba) - L. Hájek, T. Filip, D. Uher, J. Holoubek - F. Zoufalý, J. Švorc, J. Víta, Z. Schneiderwind (70. R. Houdek) - M. Liberský, J. Červinka. Trenér: S. Daněk.

Příští zápas: Č. Janovice - Křesetice (sobota 11. března od 17 hodin v Červených Janovicích). (lh)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář