Jdi na obsah Jdi na menu
 


Exkluzivní nabídka zimního soustředění se nedala odmítnout

10. 1. 2013

Ilustrační foto. Foto: Luboš HájekPo dlouhých jedenácti letech vyrazí fotbalisté Sokola Červené Janovice, hrající čtvrtou třídu, na zimní soustředění. Od 9. do 15. února budou nabírat fyzickou kondici v Jablonci nad Nisou a blízkém okolí.

Dočasný azyl najdou v hotelu Sport, který se nachází na okraji sportovního areálu Střelnice a nabízí překrásný výhled na celé město a panorama Jizerských hor - více o hotelu ZDE.

Pobyt mužstva bude za velmi výhodných podmínek, a to díky spolupráci s dorostenci z ČAFC Praha, kteří ve stejný termín do Jablonce nad Nisou rovněž dorazí. Hráči zaplatí jenom za jídlo, plná penze je vyjde na 330 korun denně. „Ubytování, hřiště s umělou trávou, posilovna, atletická hala, aquapark, sauna, to všechno bude zdarma. S sebou si stačí vzít jen míče,“ potvrdil Michal „Sahara“ Švorc, který tuto exkluzivní nabídku zprostředkoval.

Trenér S. Daněk tedy může sestavovat tréninkový plán, jenž dle vlastních slov bude konzultovat se svým zkušenějším kolegou P. Krulišem. Právě s ním totiž hráči vyjeli do hor naposledy, a sice v roce 2002 do Janských Lázní v Krkonoších.

Tehdy to byla předzvěst postupu do okresního přeboru a všichni příznivci kopané v Červených Janovicích by byli rádi, kdyby se historie opakovala a tým se i díky absolvovanému zimnímu soustředění vrátil alespoň do třetí třídy. „Těžko na cvičišti, lehko na bojišti a postup z pralesa je náš,“ dodal svým mladším spoluhráčům odvahu Michal Švorc.

Přihlášky zájemců přednostně z řad aktivních fotbalistů Sokola Červené Janovice přijímá předseda oddílu R. Vavřina nejpozději do pátku 25. ledna. „Stravu si hradí každý sám. Kdo vezme do Jablonce auto, ten dostane od klubu příspěvek na benzín, aby to bylo pro všechny spravedlivé,“ předeslal Radek Vavřina s tím, že ubytovat se na místě bude možné již v pátek 8. února. (lh)

Prohlédněte si fotogalerii pod článkem, která vám připomene bílou zimu v roce 2010 a s ní spojený trénink červenojanovických fotbalistů na běžkách.

 

Náhledy fotografií ze složky 2010-02-07 Trénink v bílé stopě

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář