Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbalové naděje z Lorce se zabydlely v Červených Janovicích

21. 8. 2012

Soustředění mladší přípravky Sparty Kutná Hora v Č. Janovicích.Výborné podmínky pro letní soustředění našli od 14. do 17. srpna nejmenší fotbalisté Sparty Kutná Hora v Červených Janovicích, kde dvanáct hráčů a dva trenéři příjemně strávili čtyři nádherné dny.

V zasedací síni v budově obecního úřadu je dokonce přivítal červenojanovický starosta Miroslav Ptáček, který i pomohl zprostředkovat prohlídku kostela sv. Martina a zámku. Doprovodný program zpestřili také dva policisté ze zbraslavického obvodního oddělení.

Největším překvapením pro hráče kutnohorské mladší přípravky velký počet traktorů, které okolo červenojanovického hřiště po celý den jezdily.

Fotbalové naděje z Lorce se staly populárními návštěvníky červenojanovické restaurace U Strejčků, kde se stravovaly a také si ve volné chvíli zahrály stolní fotbal. Štamgasti je vítali vždy s úsměvem a od jednoho z nich si dokonce vysloužili lízátka. Trenérům pak s úsměvem říkali: „To už je teda brzy učíte chodit do hospody!“

Podrobnější ohlédnutí za letním soustředěním mladší přípravky Sparty Kutná Hora v Červených Janovicích včetně obsáhlé fotogalerie najdete ZDE. (lh)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář