Jdi na obsah Jdi na menu
 


I Červené Janovice si na vyhlašovacím aktivu užily chvíli slávy

26. 6. 2013

Z vyhlašovacího aktivu Okresního fotbalového svazu Kutná Hora v Lorci. Foto: Luboš HájekPoháry, míče, diplomy, ale i šeky a dresy se rozdávaly ve středu 26. června v restauraci v kulturním domě Lorec, kde Okresní fotbalový svaz Kutná Hora uspořádal premiérový vyhlašovací aktiv.

Odměna za suverénní prvenství ve IV. třídě v soutěžním mistrovském ročníku 2012/2013 neminula ani červenojanovické fotbalisty, které na slavnostním setkání zastupovali Luboš Hájek a Radek Vavřina. Ten od internacionála Jaroslava Němce a místopředsedy OFS Martina Jansy převzal diplom, pohár a míč značky Adidas Pasadena.

Po předání mnoha hodnotných cen následovalo chutné občerstvení a pak volná zábava.

Jestli novinka v podobě vyhlašovacího aktivu splnila očekávání, se dočtete v následujícím rozhovoru s okresním šéfem kopané na Kutnohorsku Dušanem Roubíčkem.

Jak byste ze svého pohledu vyhodnotil první vyhlašovací aktiv?

Myslím, že se akce povedla. Stejného názoru jsou i ostatní členové výkonného výboru a dle aktuálních ohlasů i samotní účastníci setkání. Bylo rozdáno spousty cen, byly oceněny úspěšné týmy. Vyhlašování se zúčastnila fotbalová osobnost v osobě Jaroslava Němce. Dle prezenční listiny bylo přítomno šedesát účastníků, i po této stránce jsme spokojeni.

Předpokládáte, že ve stejném stylu budete pokračovat i v příštích letech?

Ano. Toto byl náš cíl. Udělat pilotní projekt, vyhodnotit ho, a pokud by byla akce úspěšná, připravit vyhlašovací aktiv i pro příští rok a kvalitativně ho posunout zase o trošičku dále. Spojit se s dalšími partnery OFS, kteří mají zájem se na podobné akci podílet.

Nechali jste se v případě vyhlašovacího aktivu někým inspirovat?

Inspirovat přímo ne, ale určité prvky podvědomě děláte a přejímáte ze zkušenosti při sledování různých sportovních a společenských akcí. Samozřejmě v omezené míře a dle aktuálních možností.

Jak se vám podařilo získat tolik pěkných cen?

O ceny se postaral OFS a partner svazu firma Belsport, se kterou aktivně spolupracujeme. Trofeje na památku, míče pro všechny věkové kategorie, dresy, finanční odměny. I po této stránce se vše vydařilo.

Ceny předával internacionál Jaroslav Němec, na koho se zástupci oddílu mohou těšit příště?

Tak to je poněkud předčasná otázka (úsměv). Určitě se budeme snažit na příští předávání cen OFS fotbalovou osobnost pozvat. Jaroslav Němec byla jasná volba, protože aktuálně je fotbalově s Kutnou Horou úzce spjat. A jsem moc rád, že pozvání přijal. Pro příště mě napadá například Tonda Panenka, pokud se rozhodneme držet slavnou klokaní linii (úsměv), ale nechme se překvapit. (lh)

Prohlédněte si fotogalerii pod článkem, více fotografií najdete také ZDE.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

trika

(Janinka, 27. 6. 2013 11:17)

Měli jste si na sebe vzít ta vítězná pamětní trička. :)

Re: trika

(Luboš Hájek, 27. 6. 2013 11:33)

Máš pravdu, bavili jsme se o tom s Radkem už na aktivu... V tomhle směru jsme to prokoučovali. :-(