Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nabírat fyzickou kondici v „Peltově království“ byla radost

15. 2. 2013

Ze zimního soustředění červenojanovických fotbalistů v Jablonci nad Nisou. Foto: RomanPo zahřívacích několika trénincích na umělé trávě na Sokoláku v Kutné Hoře se červenojanovičtí fotbalisté vrhli plnou parou do zimní přípravy. Ve třech skupinách kvůli tomu vycestovali do Jablonce nad Nisou.

Příkladem v nabírání fyzické kondice jim byli starší dorostenci ČAFC Praha. Obě mužstva vytvořila jistou „družbu“ a našla i společné ubytovací a stravovací zázemí v hotelu Sport, odkud je to jenom pár desítek metrů do známého sportovního areálu Střelnice. Tam se nachází také stadion FK Baumit Jablonec, tedy klubu Miroslava Pelty, předsedy Fotbalové asociace České republiky.

Červenojanovičtí hráči od soboty 9. února do pátku 15. února rozhodně nezaháleli. Kromě tréninků na umělé trávě absolvovali také lekci spinningu, návštěvu aquaparku, výlet na běžkách nebo běhání a posilování v atletické hale, ale nevynechali ani společné sledování atraktivního duelu Evropské ligy mezi Spartou Praha a Chelsea 0:1 (0:0).

Na závěr soustředění si oba týmy zahrály modelové utkání, v němž zvítězily Červené Janovice. Kluci z ČAFC Praha tak museli nosit své protihráče na zádech, ale ještě předtím si všichni aktéři fotbalového zápasu připili na rozloučenou šampaňským.

Pobyt v Jablonci nad Nisou hodnotím jako velice vydařený, moc jsme si to všichni užili! Naše poděkování proto patří zejména trenérovi ČAFC Praha Ivanu Kovačíkovi a vedoucí mužstva Romaně Lafatové, kteří nás vzali mezi sebe a umožnili nám toto skvělé a po všech stránkách velmi dobře zorganizované soustředění absolvovat. Díky patří i Michalu Švorcovi, jenž nám tuto spolupráci zprostředkoval. Pokud by k něčemu podobnému mělo ještě někdy dojít, rozhodně to přivítáme a budeme za to rádi,“ konstatoval předseda červenojanovického fotbalového oddílu Radek Vavřina.

Jak fotbalisté Sokola Červené Janovice prožili zimní soustředění v Jablonci nad Nisou, nejlépe napoví obsáhlá fotogalerie pod tímto článkem. (lh)

Další informace a fotografie najdete také ZDE.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář