Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rekordní zápis na prahu druhého roku existence. Děkujeme vám!

2. 2. 2013

Ilustrační foto. Foto: Luboš HájekÚspěšný start do nového roku zaznamenal web červenojanovických fotbalistů. V lednu jeho návštěvnost a oblíbenost opět vzrostla, a byly tak prolomeny dosavadní rekordy ve všech sledovaných kritériích.

Paradoxně se tak nestalo v rozjeté sezoně, jak by se dalo předpokládat, ale v době, kdy má okresní kopaná zimní přestávku.

A jak tedy díky přízni čtenářů vypadá statistika za první měsíc roku 2013? Počet zobrazení stránek za měsíc: 18621 (dosavadní maximum - 16518 v listopadu roku 2012), počet unikátních přístupů za měsíc: 1220 (dosavadní maximum - 993 v listopadu roku 2012), návštěvnost stránek za měsíc: 6110 (dosavadní maximum - 5604 v listopadu roku 2012).

„Z pohledu vesnického klubového webu, který začíná teprve druhý rok ostrého provozu, jsou to, myslím, velmi slušná čísla. A my za ně děkujeme všem, kteří k tomu přispěli,“ zdůraznil webmaster internetových stránek www.cervene-janovice-fotbal.cz Luboš Hájek.

Právě on se nejvíce snaží, aby měli čtenáři stále co číst, a jako zpestření jim nabízí také zábavné prvky v podobě anket, pozvánek, tipovacího klání s názvem Janovická trefovačka či soutěží o vstupenky - například od Kulturního domu Lorec v Kutné Hoře či Umělecké agentury Petr Klér.

„Hodně dělají také obrázky, proto jsem rád, že se mnou začala spolupracovat fotografka Jana Vyčítalová, která od jara přislíbila i nějaké videosestřihy ze zápasů,“ podotkl Luboš Hájek s tím, že případní další nadšenci jsou vítáni, neboť je pořád co vymýšlet a zlepšovat.

„Do budoucna bych určitě chtěl vylepšit grafickou šablonu webu, aby měl modernější podobu. Proto přivítám, když se mi ozve někdo, kdo tomu rozumí a chtěl by mi s tím pomoci,“ vyzval Luboš Hájek odborníky, kteří se tvorbou internetových stránek na jakékoliv úrovni zabývají.

Z těch méně náročnějších novinek připravuje například archiv dobových snímků z historie červenojanovické kopané, při jejichž prohlížení se daným osobám jistě vybaví mnoho hezkých vzpomínek. „Z tohoto pohledu mi hodně zajímavý fotomateriál poskytl fotbalový pamětník a současný trenér Stanislav Daněk,“ předeslal Luboš Hájek.

Důležitou roli hraje také propagace a propojenost s ostatními portály. Červenojanovický fotbalový web navázal dobré vztahy zejména s Kutnohorským deníkem, zpravodajským serverem Svoboda.info či Okresním fotbalem.cz. O umístění odkazu na klubové stránky na dobu jednoho roku pak požádal Adidas e-shop a Nike e-hop.

Do této doby nejčtenější články

1. Historie a současnost červenojanovické kopané
2. Vedení oddílu - kontakty
3. Východní fronta ukázala na Pukma Cupu svoji ničivou sílu
4. Zahajovacím ceremoniálem namlsaní Skotové turnaj vyhráli
5. Jako omluvu za prohru v Paběnicích poslal rozhodčí láhev tequily

Do této doby nejprohlíženější fotogalerie

1. 45 let kopané v Červených Janovicích
2. Pukma Cup - 15. ročník
3. Pukma Cup - 14. ročník
4. Pukma Cup - 9. ročník
5. Kačina - Červené Janovice 0:2 (0:2)

„Na závěr bych, vám, všem čtenářům, chtěl ještě jednou poděkovat za přízeň! Věřím, že naše internetové stránky budete v hojném počtu navštěvovat i nadále. My se budeme snažit, abyste k tomu měli hlavně důvod,“ řekl na závěr webmaster Luboš Hájek. (lh)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář