Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní posila si zřejmě stanovila dvougólovou normu na zápas

1. 3. 2014

Na prstech jedné ruky by se daly spočítat gólové šance, které si vypracovali fotbalisté Kačiny a Červených Janovic ve vzájemném přátelském utkání. Nicméně větší produktivitou se prezentovali hosté.

sobota 1. března 2014 od 15 hodin
Kačina – Červené Janovice 0:2 (0:1)


Přátelské utkání Kačina - Červené Janovice 0:2 (0:1). Foto: Josef HájekBrankových situací bylo opravdu pomálu, a tak o to víc mohli aktivnější hráči Červených Janovic velebit svou posilu R. Menšíka, který s definitivní platností po půl roce předčasně ukončil hostování ve Spartě Kutná Hora a vrátil se do mateřského oddílu.

Nová akvizice pro jarní část mistrovské sezony 2013/2014 slavila ten den jedenadvacáté narozeniny a zopakovala po minulém duelu v Nových Dvorech dvougólovou normu na zápas. Svému týmu tak zajistila vítězství, když v prvním poločase po přihrávce V. Boumy otevřela gólový účet utkání, aby ho ve druhé půli z penaltového puntíku po faulu na sebe také uzavřela.

Přes celkem pohodovou výhru však červenojanovický trenér J. Víta, který k zápasu dorazil až po poločasové přestávce, nebyl s výkonem mužstva spokojený. „Viděl jsem jenom druhou půlku, ale byla to hrůza. Hlavně jsme si nedokázali pořádně přihrát,“ shrnul nový kouč Josef Víta.

Branky: R. Menšík 2 (jednou z penalty). Rozhodčí: L. Kracík (Vrdy).

Č. Janovice: M. Valenta - L. Hájek, V. Bouma, T. Dvořák, B. Laudát - T. Menšík, D. Uher, R. Vavřina, L. Menšík - J. Červinka, R. Menšík. Střídali: J. Hájek, J. Laudát, R. Houdek. Trenér: J. Víta.

Příští zápas: Církvice - Č. Janovice (sobota 8. března od 14 hodin). (lh)

Prohlédněte si fotogalerii pod článkem.

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský