Jdi na obsah Jdi na menu
 


Do Červených Janovic se vrátilo ještě více kutnohorských nadějí

19. 8. 2013

Z letního fotbalového soustředění starší a mladší přípravky Sparty Kutná Hora v Červených Janovicích. Foto: Luboš HájekPohled na hřiště plné malých fotbalistů se po roce opět naskytl v Červených Janovicích, kde si letní soustředění od 12. do 15. srpna zopakovaly přípravkové týmy ze Sparty Kutná Hora.

Loni bylo dětí dvanáct, letos dvakrát tolik. Navíc se k nim v rámci přípravných zápasů přidali také hráči z Tupadel a ze Zbraslavic, a tak ve středu 14. srpna červenojanovický tým dospělých pomalu ani neměl kde trénovat, natož aby našel volné místo v kabinách a zbyla mu teplá voda ve sprchách.

Aby kutnohorské naděje ve věku od pěti do deseti let, mezi nimiž byli i dva kmenoví zástupci Sokola Červené Janovice Matěj a Tomáš Hájkovi, jenom netrénovaly, užily si doprovodný program. Na něm se ochotně podíleli také místní občané.

Tomáš Filip provedl děti areálem zemědělské společnosti Agro Podlesí a Vladimír Vavřina je nechal nahlédnout do požární zbrojnice a přiblížil jim činnost dobrovolných hasičů. Zásluhou Radka Vavřiny přijeli malé fotbalisty pozdravit policisté ze zbraslavického obvodního oddělení.

„V Červených Janovicích to opět nemělo chybu. Líbilo se dětem i trenérům. Ještě jednou díky všem za spolupráci,“ řekl kouč kutnohorské starší přípravky a hlavní organizátor soustředění Luboš Hájek.

Podrobnější ohlédnutí za letním soustředěním starší a mladší přípravky Sparty Kutná Hora v Červených Janovicích včetně obsáhlé fotogalerie najdete ZDE. (lh)

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář