Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbalový talent Kutnohorska je doma v Červených Janovicích

Fotbalový talent Kutnohorska roku 2013 Daniel Uher. Foto: Michal PavlíkOdchovanec červenojanovické kopané Daniel Uher se výrazně prosadil v anketě Kutnohorského deníku Fotbalový talent Kutnohorska roku 2013. Díky přízni čtenářů vyhrál žákovskou kategorii se ziskem 383 hlasů.

V současnosti třináctiletý hráč FK Čáslav zdědil sportovní geny po svém otci a má nastartovanou velmi slibnou kariéru. Předpoklady mu nechybí, vždyť například jako krajní záložník dokázal za půl sezony vstřelit v žákovské lize sedmnáct branek.

Fotbalový talent Kutnohorska roku 2013 Daniel Uher. Foto: Michal PavlíkUž nyní se tak o něj zajímá řada tuzemských klubů, ale měl už také nabídku odejít do zahraničí. Vábení zatím odolal, ovšem jak se nechal slyšet v rozhovoru pro Kutnohorský deník, jako mladší dorostenec by rád působil jinde než v Čáslavi. Jeho snem je zahrát si první ligu.

Co nejúspěšnější angažmá mu přeje i červenojanovický oddíl kopané, kde před odchodem do Kutné Hory a později do Čáslavi s fotbalem jako šestiletý hráč přípravky začínal.

Co všechno na sebe fotbalový talent Daniel Uher v rozhovoru prozradil, jste si mohli přečíst v tištěném vydání Kutnohorského deníku v pátek 27. září 2013 na barevné straně 24, nebo také ZDE. (lh)

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář