Jdi na obsah Jdi na menu
 


Doslova přátelský zápas: mávnutí rukou dokonce nad penaltou

21. 2. 2015

Do další fáze zimní přípravy se posunuli červenojanovičtí fotbalisté. Po trénincích a soustředění jim začala série čtyř přátelských zápasů. První soupeř z Paběnic si je pozval na takzvaný Sokolák v Kutné Hoře.

sobota 21. února 2015 od 16 hodin 
Paběnice – Červené Janovice 4:0


Ilustrační foto. Foto: Luboš HájekHřiště menších rozměrů s umělou trávou umožnilo na každé straně nastoupit osmi hráčům v poli a brankáři, ovšem i tak to bylo chvílemi ještě hodně. Lépe se s tím vyrovnal favorizovaný tým z okresního přeboru, který nakonec zvítězil čtyřbrankovým rozdílem. Hrálo se zhruba 75 minut bez přestávky a výměny stran.

„Kašlu na to, už na to nevidím,“ byl hlavním iniciátorem konce utkání červenojanovický brankář Marek Valenta, když počtvrté inkasoval. Stalo se tak stejně už v době, kdy se skoro naplnil čas pronájmu hrací plochy, takže ani nemělo cenu využít umělé osvětlení. On by ho ani neměl kdo zapnout, protože správce sportoviště B. Líska nedorazil.

Stejně jako to bylo u těchto soupeřů před třemi roky - více čtěte ZDE, duel se odehrál opravdu ve velmi přátelském duchu. Nikomu ani nevadilo, že nikdo nehlídal ofsajdy a chyběl rozhodčí. Paběničtí tak sami sobě odpustili rohový kop, trestný kop za ruku a dokonce i penaltu, ale také na druhé straně hráči Červených Janovic taktně přešli pár pro ně výhodných standardních situací.

Branky: L. Votava, T. Lupínek, J. Petrásek, R. Sochr.

Č. Janovice: M. Valenta - I. Hájek, V. Bouma, T. Menšík, J. Laudát, L. Červinka, A. Dlouhý, L. Menšík, R. Vavřina. Hokejově střídali: V. Menšík, D. Dvořák, J. Červinka, M. Kavka.

Příští zápas: Kačina - Č. Janovice (sobota 28. února od 14 hodin). (lh)

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář