Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlučka se sezonou odhalila další rozlučku, s kanonýrem

20. 6. 2015

Rozlučka fotbalistů Sokola Červené Janovice se sezonou 2014/2015 na hřišti. Foto: Luboš HájekNa tři party se v sobotu 20. června rozdělili červenojanovičtí fotbalisté a fanoušci v rámci rozlučky se sezonou 2014/2015. Každá skupina pojala úvod setkání po svém, aby nakonec všichni zasedli u společného stolu.

Ti nejaktivnější si udělali žízeň při hodinové „hře na dvě“, fotbaloví teoretici si nenechali ujít televizní přímý přenos z utkání české reprezentace se Srbskem na mistrovství Evropy do 21 let v Praze na Letné a byli i tací, které nezajímalo ani jedno a upřednostnili od samého začátku konverzaci u piva a rožněného selete.

Šokující zprávu pak všem pověděl dlouholetý kanonýr R. Vavřina, když prohlásil, že to myslí vážně s ukončením aktivní hráčské kariéry kvůli zdravotním problémům s kolenem, a dokonce při té příležitosti už rozdal připravené letáky na benefiční sportovní den, který naplánoval na sobotu 15. srpna od 10 hodin. Více v pozvánce - ke stažení ZDE.

„Přijďte mi ulehčit odchod do fotbalového důchodu po třiceti sezonách strávených v červenojanovickém dresu a zároveň tím podpořit místní fotbalový oddíl, neboť jsem se rozhodl veškerý finanční zisk z celé akce věnovat na opravu kabin na hřišti,“ uvedl Radek Vavřina v natištěných pozvánkách.

Funkcionáři oddílu kopané tedy mají přes letní prázdniny o čem přemýšlet, neboť góly dlouhodobě nejlepšího střelce mužstva určitě budou chybět, zvlášť pokud se vezme v úvahu, že áčko Červených Janovic bylo v uplynulé sezoně z pohledu nastřílených branek nejhorším mužstvem ve třetí třídě. V ní se nakonec definitivně zachránilo dvě kola před koncem soutěže a právě R. Vavřina k tomu pomohl třinácti trefami.

„Po velmi špatném podzimu nám trochu pomohlo vystoupení Žlebů ze soutěže a pak především jarní série pěti vítězných zápasů za tři body a výhra v klíčovém utkání s Ratajemi nad Sázavou,“ shodli se účastníci rozlučky.

Co se týká červenojanovického béčka, to stejně jako před rokem živořilo ve druhé polovině tabulky nejnižší okresní fotbalové soutěže a tentokrát dokonce skončilo na samém dně, když rovněž mělo na kontě nejmenší počet vstřelených gólů. (lh)

Prohlédněte si fotogalerii pod článkem.

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Náhledy fotografií ze složky 2015-06-20 Rozlučka se sezonou 2014/2015

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář