Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zimní soustředění bylo opět skvělé, jen to chtělo větší účast

2. 2. 2015

Ze zimního soustředění červenojanovických fotbalistů v Jablonci nad Nisou. Foto: Luboš ČervinkaSestupem ohrožení fotbalisté Červených Janovic začali na místním hřišti a v blízkém okolí polykat hned od prvního víkendu v novém roce 2015 tréninkové dávky a někteří z nich nevynechali ani zimní soustředění.

To se od čtvrtka 29. ledna do pondělí 2. února konalo potřetí za sebou ve sportovním areálu v Jablonci nad Nisou, kam tradičně ve stejnou dobu rovněž zamířil spřátelený klub ČAFC Praha. Všechno tak opět probíhalo pod taktovkou jeho kouče I. Kovačíka.

V rámci tréninkových jednotek došlo postupně či opakovaně na posilovnu, běhání na oválu, fyzickou a fotbalovou průpravu na umělé trávě, spinning, plavání nebo saunu. „V pátek večer jsme vyrazili i do sousedního Liberce, abychom se podívali, jak v dresu Bílých Tygrů válí náš kamarád z Paběnic Jarda Vlach, který nám sehnal pro utkání se Zlínem čtyři volné vstupenky,“ doplnil červenojanovický fotbalista Luboš Červinka.

Kromě něho nabírali v Jablonci nad Nisou fyzickou kondici ještě J. Červinka, V. Bouma, J. Víta, M. Liberský, doprovod pak tvořili S. Daněk a F. Bednář. „Všichni jsme tam byli spokojeni, program byl jako vždy bohatý a skvělý. Pokud se soustředění uskuteční příští rok a budu zdráv, tak zase rád pojedu. Doufám jen, že nás konečně bude víc,“ nechal se slyšet kapitán týmu Vladimír Bouma.

Větší účast by bral i jeho spoluhráč. „Soustředění se konalo v podstatě o víkendu, takže si mohlo udělat čas daleko více hráčů. Zvlášť když jsme platili jenom za jídlo, což vyšlo na tři padesát korun za den,“ podotkl Luboš Červinka.

Od soboty 21. února čeká fotbalisty Červených Janovic, kteří budou na jaře bojovat o záchranu ve III. třídě, první ze čtyř přípravných utkání. V nich se postupně střetnou s Paběnicemi, Kačinou, ČAFC Praha C a Bratčicemi. A potom už začne v Kácově druhá polovina mistrovské sezony 2014/2015. (lh)

Prohlédněte si fotogalerii pod článkem.


Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář