Jdi na obsah Jdi na menu
 


S drny a krtinci na Kačině se nejlépe sžil autor hattricku

12. 3. 2016

Na čtvrtý pokus se první výhry v končící zimní přípravě dočkali fotbalisté Červených Janovic. Povedlo se jim to na hřišti Kačiny, které však příliš dobrý terén kvůli mnoha drnům a rozhrabaným krtincům nenabídlo.

sobota 12. března 2016 od 15 hodin
Kačina – Červené Janovice 1:3 (0:1)


Fotbalové hřiště na Kačině. Foto: Martin LiberskýHosté chtěli odčinit minulý debakl v Potěhách a začali hodně aktivně. Dokonce natolik, že úvodní půlhodinu odehráli po většinu času na polovině soupeře. Projevilo se to i ve skóre, i když jen v jednom případě: J. Zelený doběhl zdánlivě ztracený balon nedaleko rohového praporku, přihrál L. Hájkovi, jehož střelu levačkou reflexivně vyrazil brankář Kačiny k V. Menšíkovi, pro něhož už nebyl problém skórovat.

Ve zbytku prvního poločasu Červené Janovice hokejově prostřídaly a jejich nápor se tím otupil. Po přestávce se ale opět vrátily k základní sestavě a okamžitě to mělo efekt. Pouze pár vteřin po jejich rozehrání ve středovém kruhu totiž stál na konci povedené akce opět V. Menšík, jemuž finální přihrávku adresoval J. Zelený.

A ani hattrick na sebe nenechal dlouho čekat: J. Červinka vyslal do brejku V. Menšíka, který si počínal jako zkušený mazák - hokejovým blafákem si vychutnal gólmana - a pak už neomylně rozvlnil síť úplně prázdné brány. Třígólové vedení bylo pro hosty signálem k dalšímu prostřídání hráčů, a tak Kačina díky M. Höllgemu zaznamenala alespoň čestný úspěch.

Příští víkend už začne druhá polovina mistrovské sezony 2015/2016 a v úvodních dvou jarních kolech třetí třídy zavítá červenojanovické fotbalové áčko na hřiště soupeřů: v neděli 20. března od 15 hodin hraje v Suchdole s béčkem a o týden později ve stejný čas v Nových Dvorech. Poprvé doma se představí v neděli 3. dubna od 16.30 hodin se Štrampouchem. To už by mělo mít za sebou jarní premiéru také béčko Červených Janovic, které o den dříve bude hostem novodvorské rezervy.

Branky: M. Höllge - V. Menšík 3. Rozhodčí: Z. Linhart (Kolín).

Č. Janovice: J. Červinka (46. A. Dlouhý) - L. Hájek, V. Bouma, D. Dvořák, L. Červinka - J. Zelený, M. Liberský, T. Menšík, A. Dlouhý (46. J. Červinka), R. Vavřina - V. Menšík. Střídali: M. Kavka, O. Horáček, M. Sýkora, R. Blažek, Z. Zelinka.

Výsledkové shrnutí zimní přípravy Červených Janovic

Sedlec - Červené Janovice 8:8, branky: A. Dlouhý 3, D. Hájek 2, D. Dvořák, V. Menšík, J. Víta.

Rataje nad Sázavou - Červené Janovice 4:4 (2:1), branky: R. Vavřina 2, D. Dvořák, V. Bouma.

Potěhy - Červené Janovice 7:0 (3:0).

Kačina - Červené Janovice 1:3 (0:1), branky: V. Menšík 3. (lh)

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář