Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zimní soustředění v Jablonci udělalo z hráče mladé 'ucho'

2. 2. 2016

Ze zimního soustředění červenojanovických fotbalistů v Jablonci nad Nisou. Foto: Luboš ČervinkaJak po fyzické stránce, tak po té zábavní si už tradiční zimní soustředění s dorostenci ČAFC Praha velice užilo sedm fotbalistů Červených Janovic. V Jablonci nad Nisou pobývali od pátku 29. ledna do úterý 2. února.

Už při příjezdu do hotelu Sport měli radost nejen z opětovného shledání s pražským trenérem I. Kovačíkem a vedoucí mužstva R. Lafatovou, ale i z návštěvy bývalého spoluhráče M. Švorce, přezdívaného Sahara.

Dalším vítaným hostem byl liberecký hokejový útočník J. Vlach z Paběnic. Ten se přijel podívat na kamarády z Červených Janovic, kteří ho viděli o den dříve naživo v akci v domácím extraligovém utkání s Plzní s výsledkem 2:1 po prodloužení.

Jinak to byla každoroční klasika: tréninkové jednotky na umělé trávě, na atletickém oválu, v posilovně, lekce spinnigu a relaxace v sauně. 

Kuriózní pak byla proměna vizáže třiadvacetiletého J. Červinky, který se rád přizpůsobil dorosteneckému věku a udělal ze sebe mladé 'ucho', aby si společně s D. Dvořákem mohl s vědomím trenéra soupeře zahrát za ČAFC Praha ve vítězném přípravném duelu s ligovým Jabloncem nad Nisou - U16. Jak dokonale se mu to povedlo, odhalil jeden ze snímků ve fotogalerii.

A kdo se kromě dvou zmíněných hráčů z červenojanovického mužstva ještě zúčastnil zimního soustředění? V. Bouma, L. Červinka, V. Menšík, M. Liberský a J. Víta. A slovy chvály rozhodně nešetřili. (lh)

Prohlédněte si fotogalerii pod článkem.

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář