Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrdský tlak se na umělé trávě v Čáslavi zcela minul účinkem

4. 3. 2017

O tom, že se v zimní přípravě mažou rozdíly mezi fotbalovými soutěžemi, se znovu přesvědčili hráči Červených Janovic. Minule v Potěhách se tak stalo na jejich účet, ale proti Vrdům se předvedli v daleko lepším světle.

sobota 4. března 2017 od 18.00 hodin
Vrdy – Červené Janovice 2:5 (0:1)


Ilustrační foto. Foto: Josef ČervinkaOno toho světla v pravém slova smyslu ovšem zase příliš nebylo. Přátelské utkání se totiž konalo už za tmy na umělé trávě v Čáslavi, kde osvětlení hrací plochy není příliš intenzivní. Problémy měli především oba brankáři, kteří kvůli tomu předvedli několik nejistých zákroků.

Duel s účastníkem okresního přeboru se pro Červené Janovice jako podzimního vítěze III. třídy stal zajímavou konfrontací, a tak ji vzaly s plnou vážností. Jako kdyby šlo o mistrovský zápas. Sice se po většinu času bránily, avšak góly nečekaně padaly především do soupeřovy svatyně.

Že nakonec Vrdy, pro něž se jednalo o první přípravné utkání, třikrát prohrávaly o tři branky, aby nakonec stejný rozdílem skóre červenojanovickému mužstvu podlehly, bylo velké překvapení. „Nemá cenu to přeceňovat,“ brzdil optimismus vítězného kolektivu spokojený trenér Ivoš Hájek.

Branky: K. Truksa, J. Luňáček - J. Červinka 2, R. Menšík, V. Menšík, J. Víta. Rozhodčí: D. Zoufalý (Malešov).

Č. Janovice: M. Dlouhý - L. Hájek, V. Bouma, D. Dvořák, D. Uher - L. Červinka, R. Vavřina, Z. Schneiderwind, J. Červinka - V. Menšík, R. Menšík. Střídali: T. Dvořák, J. Zelený, P. Pallendal, J. Víta. Trenér: I. Hájek.

Příští zápas: Nové Dvory - Č. Janovice (sobota 11. března od 10.30 hodin). (lh)

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář