Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bronzová garda musela celebrity ve Zbraslavicích jen sledovat

13. 8. 2016

Druhý ročník turnaje 'O pohár Generali pojišťovny' ve Zbraslavicích. Foto: Luboš HájekS některými osobnostmi z kulturní i sportovní sféry se mohli potkat fotbalisté červenojanovické gardy, kteří v sobotu 13. srpna přijali pozvání na druhý ročník turnaje 'O pohár Generali pojišťovny' ve Zbraslavicích.

Jedním z největších diváckých taháků byl hokejista Montreal Canadiens a reprezentant České republiky T. Plekanec, pozornost přitahovali také herci J. Mádl, D. Novotný, L. Hampl či J. Štáfek, dále pak profesionální fotbalisté M. Latka, T. Pešír a T. Hunal, hudebník O. Balage nebo třeba tiskový mluvčí české fotbalové reprezentace O. Lípa. Ti všichni vytvořili tým s názvem Real Top Praha, který obhajoval loňské prvenství. A byli opět úspěšní, když ve finále deklasovali zbraslavickou gardu 5:0.

Hosté z Červených Janovic, v jehož dresu nastoupili i 'cizáci' M. Vocel, M. Malina a J. Flekal, si nakonec museli na souboje s celebritami nechat zajít chuť, neboť v dopoledním utkání podlehli domácím matadorům 0:6, a tak je po obědě čekal jen zápas o třetí místo s dalším poraženým týmem - Hospodským výběrem Zbraslavice. Ten červenojanovičtí hráči zdolali díky hattricku R. Vavřiny 3:1 a mohli si na krk nechat pověsit bronzové medaile. Navíc P. Kruliš získal pohár a láhev sektu pro nejlepšího obránce.

Fotbalový turnaj však měl i charitativní rozměr. „Real Top Praha je jediná parta kluků, která si nehraje na hvězdy a na turnajích hraje zadarmo," připomněl pro zpravodajský server Svoboda.info hlavní organizátor Jan Blažek s tím, že pořadatel turnaje, který pozve Real Top Praha, věnuje finanční částku konkrétním postiženým dětem. A tak se stalo i ve Zbraslavicích, kde dva šeky po třiceti tisících korunách od nadace Generali pojišťovny obdrželi před finálovým duelem vozíčkáři Lukáš Hnát a Dominik Ševců.

Č. Janovice - garda: M. Vocel, A. Chudoba, M. Zajíček, M. Malina, P. Kruliš, M. Sýkora, I. Hájek, J. Víta, R. Vavřina, J. Flekal, M. Ptáček, R. Mutl, T. Vomela, B. Čochnář, M. Kavka, L. Hájek, P. Pallendal, L. Daněk.

Pořadí turnaje: 1. Real Top Praha, 2. SK Zbraslavice - garda, 3. Sokol Červené Janovice - garda, 4. Hospodský výběr Zbraslavice.

Individuální ocenění: nejlepší útočník - René Mičke (SK Zbraslavice - garda), nejlepší obránce - Pavel Kruliš (Sokol Červené Janovice - garda), nejlepší brankář - Václav Kubec (Hospodský výběr Zbraslavice), nejlepší střelec - Ladislav Hampl (Real Top Praha), nejlepší hráč - David Novotný (Real Top Praha), nejstarší hráč - František Pokorný (ročník 1951, SK Zbraslavice - garda). (lh)

Prohlédněte si fotogalerii pod článkem, více fotografií najdete ZDE.


Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář