Jdi na obsah Jdi na menu
 


I přes fyzickou námahu se zimní soustředění na horách líbilo

5. 2. 2017

Ze zimního soustředění červenojanovických fotbalistů v Desné v Jizerských horách. Foto: Luboš ČervinkaZimní soustředění, které nepostrádalo smysl, úspěšně absolvovali fotbalisté Červených Janovic. Stejně jako v minulých čtyřech letech vycestovali do Jizerských hor, jen Jablonec nad Nisou nahradila Desná.

Od 1. do 5. února si hráči dali pořádně do těla, například formou kruhových tréninků, výběhů, jízdy na běžkách nebo spinningu, ale čas byl i na nezbytnou regeneraci v bazénu, ve vířivce a také na zábavu. K ní patřila návštěva extraligového hokejového duelu v Liberci, kde úřadující mistr České republiky a vedoucí celek tabulky v sestavě s paběnickým rodákem J. Vlachem podlehl Chomutovu 4:5.

Před návratem do Červených Janovic se ještě podařilo sjednotit nové klubové oblečení a odehrát přátelské utkání s Tanvaldem, ačkoliv se z umělé trávy muselo kvůli zmrzlému a nebezpečnému povrchu přesunout do haly. Soupeři se nakonec rozešli nerozhodným výsledkem 12:12.

„Soustředění splnilo svůj účel jak při nabírání fyzické kondice, tak při stmelování kolektivu. Byl jsem mile překvapen přístupem všech zúčastněných. I přes občasné remcání si povinnosti všichni plnili, jak by se řeklo v dřívějších dobách, na sto procent, někteří 'fon' i na sto dvacet procent,“ konstatoval červenojanovický trenér Ivoš Hájek. 

„Teď už jenom pokračovat v nastolené cestě a důsledně se připravit na jarní část mistrovské sezony, abychom potvrdili, že soustředění mělo smysl. Myslím, že jsme si to všichni užili, nebo aspoň já určitě,“ doplnil kouč po podzimu vedoucího mužstva III. třídy a tudíž jednoho z možných aspirantů na postup do okresního přeboru. (lh)

Prohlédněte si fotogalerii pod článkem.

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář