Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odměna za dalších tisíc korun: za rezervu opět hráli slušňáci

26. 6. 2017

Z vyhlašovacího aktivu Okresního fotbalového svazu Kutná Hora v Lorci. Foto: René SvobodaVyhlašovací aktiv Okresního fotbalového svazu Kutná Hora udělal tečku za mistrovskou sezonou 2016/2017. Pozornost na slavnostním setkání v pondělí 26. června v Lorci patřila i červenojanovickému klubu.

Loňské prvenství v soutěži slušnosti a tedy další tisícikorunový šek obhájil ve IV. třídě, sk. B rezervní tým Červených Janovic, který ve dvaceti zápasech zaznamenal pouze jedenáct žlutých karet a žádné vyloučení. Dvanáct utkání dokonce odehrál bez napomenutí. V osmi duelech se tak před očima zažlutilo devíti hráčům: L. Červinka a A. Dlouhý (2x), P. Pallendal, J. Víta, R. Mutl, R. Blažek, Z. Schneiderwind, T. Dvořák a V. Zdeněk (1x).

Sekretář oddílu L. Hájek převzal od čáslavských fotbalistů P. Kunáška a J. Jíchy odměnu rovněž pro áčko, a sice diplom a dva fotbalové míče Adidas Krasava za třetí místo ve druhé nejvyšší okresní soutěži.

Chybělo málo, aby si pro individuální cenu ještě došel střelec R. Menšík. Ten měl s třiceti góly uvedených v zápisech o utkání skvěle nakročeno k titulu kanonýra třetí třídy, avšak v závěrečném kole ho překonal P. Dušek z Církvice, který při debaklu sedlecké rezervy vstřelil pět z devíti branek, a zvýšil si tak své konto na celkem třiatřicet tref. (lh)

Více informací a fotografií z vyhlašovacího aktivu najdete ZDE.


Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář