Jdi na obsah Jdi na menu
 


Halové turnaje se vydařily, i když sportovní úspěch nepřinesly

24. 3. 2018

Halový turnaj starších přípravek ve Zbraslavicích. Foto: David DvořákDlouhou zimní přestávku využil červenojanovický fotbalový klub k uspořádání dvou mládežnických turnajů. Velmi dobré zázemí ke klání mladších a starších přípravek poskytla sportovní hala ve Zbraslavicích.

Organizátoři v čele s trenéry I. Hájkem, P. Prchalem a D. Dvořákem neponechali nic náhodě a výborně se na oba halové turnaje v únoru a březnu připravili. Mysleli hlavně na hezké odměny pro všechny zúčastněné děti. Každý hráč tak dostal například medaili, diplom s vlastním jménem i občerstvení.

„Děkujeme všem, kdo nám pomáhal s přípravou, průběhem i následným úklidem, zvlášť holkám z bufetu. Dále rodičům za krásné dorty a dětem za bojovnost a dobrý přístup v zápasech. A také rozhodčím. I když se z pohledu našich týmů nejednalo o velký sportovní úspěch, myslím, že se oba turnaje povedly. Ještě jednou všem dík,“ zdůraznil jeden z hlavních pořadatelů Ivoš Hájek.

Pořadí turnaje mladších přípravek konaného v sobotu 10. února: 1. TJ Sokol Malín, 2. TJ Star Tupadly, 3. SK Církvice, 4. FK Uhlířské Janovice, 5. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, 6. FK Kavalier Sázava, 7. TJ Rozvoj Křesetice, 8. TJ Sokol Červené Janovice.

Pořadí turnaje starších přípravek konaného v sobotu 24. března: 1. FK Čáslav, 2. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, 3. TJ Slavoj Vrdy, 4. FK Kavalier Sázava, 5. FK Záboří nad Labem, 6. Sparta Kutná Hora, 7. TJ Sokol Červené Janovice 2, 8. TJ Sokol Červené Janovice 1. (lh)

Prohlédněte si fotogalerii pod článkem, reportáž z pohledu vítěze turnaje starších přípravek najdete ZDE.

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář