Jdi na obsah Jdi na menu
 


Garda se ve Zbraslavicích pyšnila nejlepším střelcem turnaje

18. 8. 2018

Čtvrtý ročník turnaje 'O pohár Generali pojišťovny' ve Zbraslavicích. Foto: René SvobodaPremiérové vystoupení fotbalové gardy Červených Janovic před dvěma roky na charitativním setkání ve Zbraslavicích hodně připomínal v sobotu 18. srpna čtvrtý ročník turnaje 'O pohár Generali pojišťovny'.

Červenojanovičtí hráči starší 35 let se čtyřmi hosty v sestavě měli při své třetí účasti nejen stejné soupeře, ale uhráli i podobné výsledky a dokonce naprosto totožné bylo celkové pořadí. Rozhodně si polepšil kanonýr týmu Radek Vavřina, když se stal se šesti góly nejlepším střelcem turnaje. Dva dal nejdříve v dopoledním duelu zbraslavické gardě (prohra 2:8; v roce 2016 0:6) a další čtyři přidal v utkání o třetí místo Hospodskému výběru (výhra 6:1; v roce 2016 3:1).

Prvenství počtvrté v řadě získal Real Top Praha, složený z osobností sportovního a kulturního života. Trofejí v podobě křišťálové kopačky se tak mohli potěšit například herci Jakub Štáfek, Ladislav Hampl, Leoš Noha, Marek Adamczyk, Jarmil Škvrňa, hokejový brankář Ondřej Pavelec, sportovní komentátoři Robert Záruba, Jaromír Bosák, Ondřej Lípa, moderátor Martin Pouva nebo exligoví fotbalisté Radek Šírl, Jan Blažek, Radek Sňozík, Tomáš Hunal.

Dobrá nálada tradičně předčila všechny výsledky. Potvrdil to na svém facebookovém profilu starosta Červených Janovic Miroslav Ptáček: „Ze svého výkonu na hřišti jsem rozpačitý (fyzička nějak došla), musím se již smířit s tím, že světový fotbal nijak neobohatím. Ale tato akce byla o něčem jiném, a tak jsem velice rád, že jsem se mohl zúčastnit. Honzo, děkujeme za pozvání.“

Poděkování adresoval řediteli turnaje Janu Blažkovi. Ten společně s manažerem týmu Real Top Praha Alexandrem Smitou předal šeky po třiceti tisících korunách Terezce Kučerové a Vendulce Drahovzalové. „Jde o konkrétní pomoc dětem, které měly méně štěstí než my ostatní," uvedl Jan Blažek pro zpravodajský server Svoboda.info.

Č. Janovice - garda: Libor Fedorovič (Horušice), Miroslav Sedláček, Pavel Kruliš, Martin Sýkora, Michal Blažek (Paběnice), Lubomír Žilka, Miroslav Šulc (Chotusice), Pavel Franc (Křesetice), Radek Vavřina, Josef Víta, Roman Mutl, Petr Lodinský, Miroslav Ptáček, Tomáš Vomela, Zdeněk Zelinka.

Pořadí turnaje: 1. Real Top Praha, 2. SK Zbraslavice - garda, 3. TJ Sokol Červené Janovice - garda, 4. Hospodský výběr Zbraslavice.

Individuální ocenění: nejlepší útočník - Jiří Špitálník (SK Zbraslavice - garda), nejlepší obránce - Jaromír Bosák (Real Top Praha), nejlepší brankář - Václav Kubec (Hospodský výběr Zbraslavice), nejlepší střelec - Radek Vavřina (TJ Sokol Červené Janovice), nejlepší hráč - Jakub Štáfek (Real Top Praha), nejstarší hráč - František Pokorný (ročník 1951, SK Zbraslavice - garda). (lh)

Fotografie z turnaje najdete na zpravodajském serveru Svoboda.info - ZDE.

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář