Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novomanželé začali společnou životní pouť na fotbalovém hřišti

15. 9. 2018

Svatba Romana Blažka a Ivany Chlapcové na fotbalovém hřišti v Červených Janovicích. Foto: FB Miroslava PtáčkaHistorická premiéra se uskutečnila v sobotu 15. září na fotbalovém hřišti v Červených Janovicích. Společnou cestu životem tam zahájili R. Blažek a I. Chlapcová. Novomanžele oddal starosta obce M. Ptáček.

„Už jsem zažil, jako oddávající, několik originálních svateb, ale tato byla jedinečná také tím, že jsem oddával Janováka, kterého znám od jeho dětství. Škoda, že už nemám dlouhé vlasy,“ uvedl na svém facebookovém profilu Miroslav Ptáček.

Že se z pohledu Červených Janovic jednalo opravdu o unikátní událost, potvrdila kronikářka obce Jana Vyčítalová: „Svatby se u nás konaly například v soukromých zahradách, ale za poslední roky nic podobného jako v sobotu.“

V době svatebního veselí se dokonce hrál fotbal - béčkové derby Červených Janovic a Křesetic. Ženich R. Blažek sice tentokrát dres neoblékl, ale se svou manželkou se postarali o úvodní čestný výkop. Těsně před tím jim pogratulovali kapitáni obou týmů I. Hájek a R. Strnad i rozhodčí M. Semirád.

Vše nejlepší na společné cestě životem přeje novomanželům také TJ Sokol Červené Janovice! (lh)

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář