Jdi na obsah Jdi na menu
 


Projekt s dojemným videem zapůsobil na porotu v soutěži X-Day

22. 6. 2019

Charitativní soutěž Foxconn X-Day v Dačického domě v Kutné Hoře. Foto: Foxconn CZBudoucnost fotbalu v Červených Janovicích si vzal opakovaně na starost trenér I. Hájek. Nejen že se ve svém volném čase snaží vychovat další generaci hráčů, ale také shání peníze potřebné na činnost mládeže.

Štěstí zkusil u společnosti Foxconn v rámci tříkolové soutěže X-Day, jež vyvrcholila v sobotu 22. června v Dačického domě v Kutné Hoře. Odprezentovaný červenojanovický projekt s názvem Sport k dětem se ve velké konkurenci dostal až do finále a pětičlenná porota jej ocenila finančním příspěvkem ve výši 20 tisíc korun. Symbolický šek předal herec Josef Pechal alias seriálový doktor Adam Suk z Ordinace v růžové zahradě.

„Mám velkou radost! Dostali jsme ještě o dva tisíce korun víc, než jsme požadovali. Peníze využijeme na vylepšení dětské hráčské kabiny a na dokončení umělého osvětlení na hřišti, abychom mohli trénovat bez ohledu na tmu,“ vyjádřil spokojenost Ivoš Hájek. Ten v Dačického domě strávil téměř devět hodin a už předtím věnoval hodně času přípravě projektu.

„Děkuji Petře Hnátové za cenné rady s přípravou projektu a Mili Burdové Beníškové, která mi ho před porotou pomohla představit v doprovodu Adama Mastného a svých synů Samuela a Tobiáše. Poděkování patří rovněž Zdeňku Schneiderwindovi za nádherné video, které na porotu velmi zapůsobilo,“ doplnil Ivoš Hájek. (lh)Prohlédněte si fotogalerii pod článkem.

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář