Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů III. třídy

2. 8. 2019

Rozpis mistrovských zápasů III. třídy v sezoně 2019/2020:

1. kolo - 24. a 25. srpna 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A0101 Paběnice B U. Janovice B 25.08. od 17:00 NE 1:3
2019215A2A0102 Č. Janovice Sázava B 25.08. od 17:00 NE 3:4
2019215A2A0103 Sedlec B Horní Bučice 25.08. od 17:00 NE 0:3
2019215A2A0104 Vlkaneč Miskovice 24.08. od 17:00 SO 6:2
2019215A2A0105 Bílé Podolí B Kluky 25.08. od 17:00 NE 3:0
2019215A2A0106 Zbýšov Tupadly B 24.08. od 17:00 SO 1:0 pk
2019215A2A0107 Záboří n. L. Rataje n. S. 24.08. od 17:00 SO 3:2

2. kolo - 31. srpna a 1. září 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A0201 U. Janovice B Rataje n. S. 01.09. od 17:00 NE 5:3
2019215A2A0202 Tupadly B Záboří n. L. 31.08. od 17:00 SO 2:1
2019215A2A0203 Kluky Zbýšov 01.09. od 17:00 NE 3:1
2019215A2A0204 Miskovice Bílé Podolí B 01.09. od 17:00 NE 3:1
2019215A2A0205 Horní Bučice Vlkaneč 01.09. od 17:00 NE 6:0
2019215A2A0206 Sázava B Sedlec B 01.09. od 17:00 NE 2:0
2019215A2A0207 Paběnice B Č. Janovice 01.09. od 17:00 NE 2:0

3. kolo - 7. a 8. září 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A0301 Č. Janovice U. Janovice B 07.09. od 17:00 SO 1:4
2019215A2A0302 Sedlec B Paběnice B 08.09. od 17:00 NE 1:2
2019215A2A0303 Vlkaneč Sázava B 08.09. od 17:00 NE 5:3
2019215A2A0304 Bílé Podolí B Horní Bučice 07.09. od 17:00 SO 2:3 pk
2019215A2A0305 Zbýšov Miskovice 07.09. od 17:00 SO 0:2
2019215A2A0306 Záboří n. L. Kluky 08.09. od 17:00 NE 3:1
2019215A2A0307 Rataje n. S. Tupadly B 07.09. od 17:00 SO 2:5

4. kolo - 14. a 15. září 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A0401 U. Janovice B Tupadly B 15.09. od 16:30 NE 2:4
2019215A2A0402 Kluky Rataje n. S. 15.09. od 16:30 NE 1:2
2019215A2A0403 Miskovice Záboří n. L. 14.09. od 16:30 SO 1:3
2019215A2A0404 Horní Bučice Zbýšov 15.09. od 16:30 NE 6:1
2019215A2A0405 Sázava B Bílé Podolí B 15.09. od 16:30 NE 0:3
2019215A2A0406 Paběnice B Vlkaneč 15.09. od 16:30 NE 2:3
2019215A2A0407 Č. Janovice Sedlec B 14.09. od 16:30 SO 3:1

5. kolo - 21. a 22. září 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A0501 Sedlec B U. Janovice B 22.09. od 15:30 NE 2:4
2019215A2A0502 Vlkaneč Č. Janovice 22.09. od 16:30 NE 9:0
2019215A2A0503 Bilé Podolí B Paběnice B 22.09. od 16:30 NE 6:2
2019215A2A0504 Zbýšov Sázava B 22.09. od 15:00 NE 6:0
2019215A2A0505 Záboří n. L. Horní Bučice 21.09. od 16:30 SO 2:6
2019215A2A0506 Rataje n. S. Miskovice 21.09. od 16:30 SO 2:1
2019215A2A0507 Tupadly B Kluky 22.09. od 16:30 NE 7:1

6. kolo - 28. a 29. září 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A0601 U. Janovice B Kluky 29.09. od 16:00 NE 1:2 pk
2019215A2A0602 Miskovice Tupadly B 28.09. od 16:00 SO 0:2
2019215A2A0603 Horní Bučice Rataje n. S. 29.09. od 16:00 NE 1:0
2019215A2A0604 Sázava B Záboří n. L. 29.09. od 16:00 NE 2:1 pk
2019215A2A0605 Paběnice B Zbýšov 29.09. od 16:00 NE 4:3
2019215A2A0606 Č. Janovice Bílé Podolí B 28.09. od 12:30 SO 2:3
2019215A2A0607 Sedlec B Vlkaneč 29.09. od 16:00 NE 2:5

7. kolo - 5. a 6. října 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A0701 Vlkaneč U. Janovice B 06.10. od 16:00 NE 2:7
2019215A2A0702 Bílé Podolí B Sedlec B 06.10. od 16:00 NE 3:1
2019215A2A0703 Zbýšov Č. Janovice 05.10. od 16:00 SO 2:0
2019215A2A0704 Záboří n. L. Paběnice B 05.10. od 16:00 SO 1:2
2019215A2A0705 Rataje n. S. Sázava B 06.10. od 16:00 NE 6:1
2019215A2A0706 Tupadly B Horní Bučice 06.10. od 16:00 NE 1:2 pk
2019215A2A0707 Kluky Miskovice 06.10. od 16:00 NE 3:1

8. kolo - 12. a 13. října 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A0801 U. Janovice B Miskovice 13.10. od 15:30 NE 0:3 kont.
2019215A2A0802 Horní Bučice Kluky 07.03. od 14:00 SO 6:2
2019215A2A0803 Sázava B Tupadly B 12.10. od 15:30 SO 8:1
2019215A2A0804 Paběnice B Rataje n. S. 13.10. od 15:30 NE 3:2 pk
2019215A2A0805 Č. Janovice Záboří n. L. 12.10. od 15:30 SO 2:4
2019215A2A0806 Sedlec B Zbýšov 13.10. od 15:30 NE 2:0
2019215A2A0807 Vlkaneč Bílé Podolí B 13.10. od 15:30 NE 2:0

9. kolo - 19. a 20. října 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A0901 Bílé Podolí B U. Janovice B 20.10. od 15:30 NE 2:1 pk
2019215A2A0902 Zbýšov Vlkaneč 19.10. od 15:30 SO 3:2
2019215A2A0903 Záboří n. L. Sedlec B 20.10. od 15:30 NE 2:1
2019215A2A0904 Rataje n. S. Č. Janovice 19.10. od 15:30 SO 10:0
2019215A2A0905 Tupadly B Paběnice B 20.10. od 15:30 NE 5:0
2019215A2A0906 Kluky Sázava B 20.10. od 15:30 NE 3:2
2019215A2A0907 Miskovice Horní Bučice 19.10. od 15:30 SO 2:6

10. kolo - 26. a 27. října 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A1001 U. Janovice B Horní Bučice 27.10. od 14:30 NE 4:1
2019215A2A1002 Sázava B Miskovice 27.10. od 14:30 NE 1:4
2019215A2A1003 Paběnice B Kluky 27.10. od 14:30 NE 1:2
2019215A2A1004 Č. Janovice Tupadly B 26.10. od 14:30 SO 2:1
2019215A2A1005 Sedlec B Rataje n. S. 27.10. od 14:30 NE 2:4
2019215A2A1006 Vlkaneč Záboří n. L. 26.10. od 14:30 SO 0:3
2019215A2A1007 Bílé Podolí B Zbýšov 26.10. od 14:30 SO 0:1

11. kolo - 2. a 3. listopadu 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A1101 Zbýšov U. Janovice B 03.11. od 14:00 NE 3:0
2019215A2A1102 Záboří n. L. Bílé Podolí B 03.11. od 14:00 NE 5:3
2019215A2A1103 Rataje n. S. Vlkaneč 02.11. od 14:00 SO 2:1
2019215A2A1104 Tupadly B Sedlec B 03.11. od 14:00 NE 3:1
2019215A2A1105 Kluky Č. Janovice 03.11. od 14:00 NE 5:1
2019215A2A1106 Miskovice Paběnice B 02.11. od 14:00 SO 2:5
2019215A2A1107 Horní Bučice Sázava B 03.11. od 14:00 NE 5:2

12. kolo - 9. a 10. listopadu 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A1201 U. Janovice B Sázava B 10.11. od 14:00 NE 2:1
2019215A2A1202 Paběnice B Horní Bučice 10.11. od 14:00 NE 4:5
2019215A2A1203 Č. Janovice Miskovice 09.11. od 14:00 SO 1:2
2019215A2A1204 Sedlec B Kluky 10.11. od 14:00 NE 0:4
2019215A2A1205 Vlkaneč Tupadly B 09.11. od 14:00 SO 2:3
2019215A2A1206 Bílé Podolí B Rataje n. S. 03.11. od 14:00 SO 2:4
2019215A2A1207 Zbýšov Záboří n. L. 09.11. od 14:00 SO 2:1

13. kolo - 16. a 17. listopadu 2019
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A1301 Záboří n. L. U. Janovice B 16.11. od 13:30 SO 2:1
2019215A2A1302 Rataje n. S. Zbýšov 16.11. od 13:30 SO 6:1
2019215A2A1303 Tupadly B Bílé Podolí B 15.03. od 15:00 NE ?:?
2019215A2A1304 Kluky Vlkaneč 17.11. od 13:30 NE 0:6
2019215A2A1305 Miskovice Sedlec B 16.11. od 13:30 SO 1:6
2019215A2A1306 Horní Bučice Č. Janovice 17.11. od 13:30 NE 3:0
2019215A2A1307 Sázava B Paběnice B 15.03. od 14:00 NE ?:?

14. kolo - 21. a 22. března 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A1401 U. Janovice B Paběnice B 21.03. od 15:00 NE ?:?
2019215A2A1402 Sázava B Č. Janovice 21.03. od 15:00 SO ?:?
2019215A2A1403 Horní Bučice Sedlec B 22.03. od 15:00 NE ?:?
2019215A2A1404 Miskovice Vlkaneč 21.03. od 15:00 SO ?:?
2019215A2A1405 Kluky Bílé Podolí B 22.03. od 15:00 NE ?:?
2019215A2A1406 Tupadly B Zbýšov 22.03. od 15:00 NE ?:?
2019215A2A1407 Rataje n. S. Záboří n. L. 21.03. od 15:00 SO ?:?

15. kolo - 28. a 29. března 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A1501 Rataje n. S. U. Janovice B 28.03. od 15:00 SO ?:?
2019215A2A1502 Záboří n. L. Tupadly B 28.03. od 15:00 SO ?:?
2019215A2A1503 Zbýšov Kluky 29.03. od 15:00 NE ?:?
2019215A2A1504 Bílé Podolí B Miskovice 28.03. od 15:00 SO ?:?
2019215A2A1505 Vlkaneč Horní Bučice 29.03. od 15:00 NE ?:?
2019215A2A1506 Sedlec B Sázava B 29.03. od 12:00 NE ?:?
2019215A2A1507 Č. Janovice Paběnice B 29.03. od 15:00 NE ?:?

16. kolo - 4. a 5. dubna 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A1601 U. Janovice B Č. Janovice 05.04. od 16:30 NE ?:?
2019215A2A1602 Paběnice B Sedlec B 05.04. od 16:30 NE ?:?
2019215A2A1603 Sázava B Vlkaneč 04.04. od 16:30 SO ?:?
2019215A2A1604 Horní Bučice Bílé Podolí B 05.04. od 16:30 NE ?:?
2019215A2A1605 Miskovice Zbýšov 04.04. od 16:30 SO ?:?
2019215A2A1606 Kluky Záboří n. L. 05.04. od 16:30 NE ?:?
2019215A2A1607 Tupadly B Rataje n. S. 05.04. od 16:30 NE ?:?

17. kolo - 11. a 12. dubna 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A1701 Tupadly B U. Janovice B 12.04. od 16:30 NE ?:?
2019215A2A1702 Rataje n. S. Kluky 11.04. od 16:30 SO ?:?
2019215A2A1703 Záboří n. L. Miskovice 11.04. od 16:30 SO ?:?
2019215A2A1704 Zbýšov Horní Bučice 11.04. od 16:30 SO ?:?
2019215A2A1705 Bílé Podolí B Sázava B 11.04. od 16:30 SO ?:?
2019215A2A1706 Vlkaneč Paběnice B 12.04. od 16:30 NE ?:?
2019215A2A1707 Sedlec B Č. Janovice 12.04. od 16:30 NE ?:?

18. kolo - 18. a 19. dubna 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A1801 U. Janovice B Sedlec B 19.04. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A1802 Č. Janovice Vlkaneč 18.04. od 17:00 SO ?:?
2019215A2A1803 Paběnice B Bílé Podolí B 19.04. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A1804 Sázava B Zbýšov 19.04. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A1805 Horní Bučice Záboří n. L. 19.04. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A1806 Miskovice Rataje n. S. 19.04. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A1807 Kluky Tupadly B 19.04. od 17:00 NE ?:?

19. kolo - 25. a 26. dubna 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A1901 Kluky U. Janovice B 26.04. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A1902 Tupadly B Miskovice 26.04. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A1903 Rataje n. S. Horní Bučice 25.04. od 17:00 SO ?:?
2019215A2A1904 Záboří n. L. Sázava B 25.04. od 17:00 SO ?:?
2019215A2A1905 Zbýšov Paběnice B 26.04. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A1906 Bílé Podolí B Č. Janovice 25.04. od 17:00 SO ?:?
2019215A2A1907 Vlkaneč Sedlec B 26.04. od 17:00 NE ?:?

20. kolo - 2. a 3. května 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A2001 U. Janovice B Vlkaneč 03.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2002 Sedlec B Bílé Podolí B 03.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2003 Č. Janovice Zbýšov 03.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2004 Paběnice B Záboří n. L. 03.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2005 Sázava B Rataje n. S. 02.05. od 17:00 SO ?:?
2019215A2A2006 Horní Bučice Tupadly B 03.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2007 Miskovice Kluky 02.05. od 17:00 SO ?:?

21. kolo - 9. a 10. května 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A2101 Miskovice U. Janovice B 09.05. od 17:00 SO ?:?
2019215A2A2102 Kluky Horní Bučice 10.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2103 Tupadly B Sázava B 10.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2104 Rataje n. S. Paběnice B 09.05. od 17:00 SO ?:?
2019215A2A2105 Záboří n. L. Č. Janovice 09.05. od 17:00 SO ?:?
2019215A2A2106 Zbýšov Sedlec B 09.05. od 17:00 SO ?:?
2019215A2A2107 Bílé Podolí B Vlkaneč 09.05. od 17:00 SO ?:?

22. kolo - 16. a 17. května 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A2201 U. Janovice B Bílé Podolí B 17.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2202 Vlkaneč Zbýšov 16.05. od 17:00 SO ?:?
2019215A2A2203 Sedlec B Záboří n. L. 17.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2204 Č. Janovice Rataje n. S. 17.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2205 Paběnice B Tupadly B 17.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2206 Sázava B Kluky 17.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2207 Horní Bučice Miskovice 17.05. od 17:00 NE ?:?

23. kolo - 23. a 24. května 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A2301 Horní Bučice U. Janovice B 24.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2302 Miskovice Sázava B 23.05. od 17:00 SO ?:?
2019215A2A2303 Kluky Paběnice B 24.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2304 Tupadly B Č. Janovice 24.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2305 Rataje n. S. Sedlec B 23.05. od 17:00 SO ?:?
2019215A2A2306 Záboří n. L. Vlkaneč 23.05. od 17:00 SO ?:?
2019215A2A2307 Zbýšov Bílé Podolí B 24.05. od 17:00 NE ?:?

24. kolo - 30. a 31. května 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A2401 U. Janovice B Zbýšov 31.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2402 Bílé Podolí B Záboří n. L. 31.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2403 Vlkaneč Rataje n. S. 30.05. od 17:00 SO ?:?
2019215A2A2404 Sedlec B Tupadly B 31.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2405 Č. Janovice Kluky 31.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2406 Paběnice B Miskovice 31.05. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2407 Sázava B Horní Bučice 31.05. od 17:00 NE ?:?

25. kolo - 6. a 7. června 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A2501 Sázava B U. Janovice B 07.06. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2502 Horní Bučice Paběnice B 07.06. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2503 Miskovice Č. Janovice 07.06. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2504 Kluky Sedlec B 07.06. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2505 Tupadly B Vlkaneč 07.06. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2506 Rataje n. S. Bílé Podolí B 07.06. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2507 Záboří n. L. Zbýšov 06.06. od 17:00 SO ?:?

26. kolo - 13. a 14. června 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2019215A2A2601 U. Janovice B Záboří n. L. 14.06. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2602 Zbýšov Rataje n. S. 13.06. od 17:00 SO ?:?
2019215A2A2603 Bílé Podolí B Tupadly B 13.06. od 17:00 SO ?:?
2019215A2A2604 Vlkaneč Kluky 14.06. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2605 Sedlec B Miskovice 14.06. od 17:00 NE ?:?
2019215A2A2606 Č. Janovice Horní Bučice 13.06. od 17:00 SO ?:?
2019215A2A2607 Paběnice B Sázava B 14.06. od 17:00 NE ?:?


Sezonu 2019/2020 poznamenal nebezpečný koronavirus, kvůli němuž jarní část vůbec neodstartovala. Podrobnosti se dočtete ZDE.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář