Jdi na obsah Jdi na menu
 


Když restart, tak pořádný. Bratčice inkasovaly jedenáctkrát!

23. 5. 2020

Po půlroční přestávce zaviněné koronavirovou pandemií si fotbalisté Červených Janovic mohli zase zahrát zápas. A kdo se přišel na 'přátelák' s Bratčicemi podívat, nestačil se divit, k jakým změnám v kádru došlo.

sobota 23. května 2020 od 16.00 hodin
Červené Janovice – Bratčice 11:2 (6:2)


Přátelské utkání Červené Janovice - Bratčice 11:2 (6:2). Foto: Pavla HájkováPřekvapil nezvykle vysoký počet hráčů - vydal na dvě jedenáctky, ale zaujali také borci, kteří se objevili v červenojanovickém dresu. Nový hrající trenér Š. Kacafírek přilákal například D. Nešpora a P. Šourka (dříve Kolín a zahraničí), O. Štěpána a J. Chválu (Miskovice), J. Špitálníka (Zbraslavice) nebo Dan. Uhra (Světlá nad Sázavou). Všichni zaujali místo v základní sestavě a hned to bylo znát, protože už po čtvrthodině hry vedl domácí celek 4:0. První poločas nakonec skončil 6:2.

Do druhé půle už naskočilo více místních fotbalistů, ovšem obraz hry 'kočka - myš' se nezměnil. Skóre se postupně navyšovalo ve prospěch Červených Janovic, a když začal úřadovat exligový Š. Kacafírek, zrodil se i díky jeho hattricku konečný výsledek 11:2.

Sice jen proti Bratčicím ze čtvrté třídy, kterým v sestavě ještě vypomohli D. Dvořák, O. Štěpán a J. Chvála, ale i tak Červené Janovice v čele s podnikatelem R. Mutlem potvrdily za značného diváckého zájmu záměr stát se ambiciozním týmem, pro něhož by třeba jednou mohl být okres malý...

Branky: Š. Kacafírek 3, O. Štěpán 2, D. Nešpor 2, Dan. Uher, J. Špitálník, P. Šourek, A. Dlouhý. Rozhodčí: M. Klobása (Kolín).

Č. Janovice: M. Dlouhý - J. Zelený, V. Bouma, P. Šourek, L. Červinka - J. Chvála, D. Nešpor, J. Špitálník, R. Vavřina - Dan. Uher, O. Štěpán. Střídali: L. Hájek, M. Sýkora, M. Fiala, J. Víta, J. Polzer, A. Dlouhý, M. Malovaný, I. Hájek, Dav. Uher, Š. Kacafírek, D. Dvořák. Trenér: Š. Kacafírek. (lh)

Prohlédněte si fotogalerii pod článkem, další fotografie najdete ZDE a ZDE.

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář