Jdi na obsah Jdi na menu
 


O adventním víkendu platilo: nejdřív zábava, potom práce

8. 12. 2019

Dohrávka 25. kola hokejové extraligy: HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha 4:3. Foto: Deník/Luboš JeníčekNejdřív práce, potom zábava? Fotbalisté Červené Janovice a jejich fanoušci pořadí obrátili a v sobotu 7. prosince se vydali na hokej do Pardubic, aby druhý den pokračovali v rekonstrukci kabin na hřišti.

Daleko většímu zájmu se těšil autobusový zájezd do města perníku, zvláště když vstupenky na extraligové utkání s pražskou Spartou byly v režii jednoho z partnerů Dynama R. Mutla (logo jeho firmy lze vidět na stulpnách pardubických hráčů) a dopravu zaplatil červenojanovický fotbalový klub.

Členy výpravy se stali zástupci všech věkových skupin, kteří vyjádřili velkou spokojenost nad výborným nápadem. Přímo nadšeni pak byli příznivci Pardubic, protože domácí tým v roli posledního celku tabulky překvapivě porazil v dohrávce 25. kola vedoucí pražskou Spartu 4:3, a sice díky dvěma přesilovkovým gólům během 39 vteřin v závěrečné třetině. Před zraky 8307 diváků tak skončila vítězná série lídra soutěže - devět výher v řadě a dokonce jedenáct výher za sebou v arénách soupeřů.

Naopak mizivý zájem provázel v neděli 8. prosince další, tentokrát adventní brigádu v rámci rekonstrukce sprch v kabinách na fotbalovém hřišti v Červených Janovic, účast byla oproti minulému dni desetinásobně nižší. Dosud se tam 'vyřádily' hlavně 'demoliční čety', ovšem už brzy přijdou na řadu zruční řemeslníci, kteří interiér ve sportovním areálu o dost zútulní. (lh)

Prohlédněte si fotogalerii pod článkem.

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář