23.08.2020 17:00 Sedlec B - Č. Janovice 4:8 (1:4) Sedlec ZDE
Odehrané mistrovské zápasy v sezoně 2020/2021 - B
10.10.2020 15:00 Č. Janovice B - Zruč n. S. B 5:7 (3:2) Č. Janovice ZDE
04.10.2020 15:00 Malešov B - Č. Janovice B 10:1 (4:0) Malešov ZDE
26.09.2020 15:30 Č. Janovice B - Křesetice B 0:3 (0:0) Č. Janovice ZDE
20.09.2020 16:00 Malín B - Č. Janovice B 4:3 pk (0:3) Malín ZDE
12.09.2020 10:30 Č. Janovice B - Kačina 2:3 (2:2) Č. Janovice ZDE
06.09.2020 16:00 Soběšín - Č. Janovice B 4:2 (3:2) Soběšín ZDE
29.08.2020 17:00 Č. Janovice B - Suchdol B 5:8 (3:3) Č. Janovice ZDE

Příspěvky

Před koronapauzou musel hráč oželet místo v sestavě. Pískal!

10. 10. 2020

cj-zruc-20201010-06.jpgSehnat hlavního rozhodčí byl nejtěžší úkol před začátkem duelu béček Červených Janovic a Zruče nad Sázavou. Okresní fotbalový svaz v Kutné Hoře totiž kvůli aktuálnímu nedostatku sudích žádného nedelegoval.

Divákům vstup zakázán! Výhru nad Kluky nesměl nikdo vidět

cj-kluky-20201010-12.jpgPoslední zápas před avizovanou koronavirovou přestávkou zvládli fotbalisté Červených Janovic vítězně, a sice hlavně díky lepšímu výkonu ve druhém poločase. V tom prvním dokázaly Kluky udržet krok.

Nejmladší střelec v historii reprezentace se trefil i v Tupadlech

4. 10. 2020

tupadly-cj-20201004-08.jpgDva týdny po ohlášeném 'megapřestupu' do Červených Janovic se v jejich dresu poprvé objevil bývalý útočník pražské Sparty i české reprezentace V. Kadlec. A hned ve své premiéře přispěl gólem k vítězství v Tupadlech.

K čestnému úspěchu pomohla 'frajeřinka' brankáře Malešova

4. 10. 2020

malesov-cj-20201004-16.jpgKdyž před téměř dvěma roky nastoupili fotbalisté červenojanovické rezervy proti malešovskému béčku naposledy, prohráli doma 0:12. Ani tentokrát to nebylo o moc lepší, soupeř opět naděloval a zvítězil 10:1.

Omluvenek bylo moc, na dva zápasy za sebou chyběla kondice

26. 9. 2020

cj-kresetice-20200926-02.jpgPouze dva hráči, kteří předtím vůbec nepřišli do styku s áčkem, se objevili v sestavě rezervního týmu Červených Janovic v utkání s křesetickým béčkem. Podle toho to také na hřišti vypadalo, prostě došly síly.

Rataje se v týdnu bály ostudy, nakonec málem překvapily

26. 9. 2020

cj-rataje-20200926-01.jpgJak nejlépe si měli fotbalisté Červených Janovic spravit chuť po prohře v Záboří nad Labem, než hned po týdnu vítězstvím, a pokud možno výrazným, nad nulovými Ratajemi nad Sázavou. Jednoduché to nebylo.

Hattrick přinutil Malín k výrazné obměně základní sestavy

20. 9. 2020

malin-cj-20200920-05.jpgPrvní mistrovský bod získala červenojanovická fotbalová rezerva v Malíně. 'Zaděláno' měla na plný počet, ale soupeř v poslední čtvrthodině třígólové manko zlikvidoval a v následném penaltovém rozstřelu odvrátil i 'mečbol'.

Stoprocentní úspěšnost skončila po boji v Záboří nad Labem

19. 9. 2020

zabori-cj-20200919-06.jpgRadost vystřídal smutek. Jen den poté, co Červené Janovice oznámily příchod dalšího bývalého reprezentanta a sparťana V. Kadlece, musely v Záboří nad Labem skousnout první ztrátu bodů v sezoně.

Kačině stačily pokaždé na srovnání skóre pouhé čtyři minuty

12. 9. 2020

cj-kacina-20200912-02.jpgDvakrát byli fotbalisté červenojanovického béčka s Kačinou blíž vítězství a stejně jim to nebylo nic platné. Soupeř vždy dokázal za čtyři minut srovnat skóre, aby ve druhém poločase proměnil trhák v tříbodový zisk.

Přestupové čachry dodaly duelu s Miskovicemi správný náboj

12. 9. 2020

cj-miskovice-20200912-06.jpgPřes léto došlo mezi Červenými Janovicemi a Miskovicemi k zajímavým hráčským výměnám a i proto měl vzájemný mistrovský zápas pikantní příchuť. Doslova diváckou lahůdkou se pak stalo všech šest gólů.