Kačině stačily pokaždé na srovnání skóre pouhé čtyři minuty

12. 9. 2020

Dvakrát byli fotbalisté červenojanovického béčka s Kačinou blíž vítězství a stejně jim to nebylo nic platné. Soupeř vždy dokázal za čtyři minut srovnat skóre, aby ve druhém poločase proměnil trhák v tříbodový zisk.

4. kolo
sobota 12. září 2020 od 10.30 hodin
Červené Janovice B – Kačina 2:3 (2:2)

Mistrovské utkání Červené Janovice B - Kačina 2:3 (2:2). Foto: Pavla HájkováV domácím dresu se střelecky dařilo R. Mutlovi, který si už ve 13. minutě připsal na své konto dvě branky. Zbývalo mu tedy ještě dost času na hattrick, a i když šance k tomu ve druhé půli měl, nakonec na něj nedošlo. A bylo to vzhledem k vývoji skóre škoda, stejně jako tyč při pokusu Z. Schneiderwinda a následná dorážka A. Dlouhého.

To Kačina skórovala v prvních dvou případech mnohem snadněji. Takzvaně jako slepý k houslím přišel ke gólu D. Volenec, když míč po jeho dlouhém nákopu nezkrotil v rukavicích brankář M. Malovaný, a před druhým vyrovnáním měl zase P. Mucha až příliš mnoho času a prostoru v ideální pozici na velkém vápně.

Branky: 5., 13. R. Mutl - 9. D. Volenec, 17. P. Mucha, 70. L. Michálek. Rozhodčí: M. Semirád.

Č. Janovice B: M. Malovaný - P. Pallendal, D. Uher, M. Fiala, L. Červinka - L. Hájek, Z. Schneiderwind, J. Víta, R. Blažek - J. Polzer, R. Mutl. Střídali: M. Sýkora, M. Tůma, A. Dlouhý, I. Hájek. Mužstvo vedl: L. Hájek.

Příští zápas: Malín B - Červené Janovice B (neděle 20. září od 16.00 hodin).

Další výsledky 4. kola IV. třídy, sk. B: Křesetice B - Suchdol B 1:5, Zruč n. S. B - Nepoměřice 2:1, Kaňk B - Malešov B 1:3, Soběšín - Malín B 4:3. (lh)