Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů III. třídy

30. 7. 2020

Rozpis mistrovských zápasů III. třídy v sezoně 2020/2021:

1. kolo - 22. a 23. srpna 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A2A0101 Paběnice B U. Janovice B 23.08. od 17:00 NE 2:4
2020215A2A0102 Zbýšov Sázava B 23.08. od 17:00 NE 0:1 pk
2020215A2A0103 Sedlec B Č. Janovice 23.08. od 17:00 NE 4:8
2020215A2A0104 Vlkaneč Horní Bučice 23.08. od 17:00 NE 2:8
2020215A2A0105 Bílé Podolí B Kluky 23.08. od 17:00 NE 2:3 pk
2020215A2A0106 Tupadly B Miskovice 23.08. od 17:00 NE 4:2
2020215A2A0107 Záboří n. L. Rataje n. S. 22.08. od 17:00 SO 8:0

2. kolo - 29. a 30. srpna 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A2A0201 U. Janovice B Rataje n. S. 30.08. od 14:00 NE 5:2
2020215A2A0202 Tupadly B Záboří n. L. 30.08. od 17:00 NE 3:2 pk
2020215A2A0203 Kluky Miskovice 30.08. od 17:00 NE 1:0
2020215A2A0204 Horní Bučice Bílé Podolí B 30.08. od 17:00 NE 10:0
2020215A2A0205 Č. Janovice Vlkaneč 29.08. od 14:00 SO 11:1
2020215A2A0206 Sázava B Sedlec B 30.08. od 17:00 NE 3:0
2020215A2A0207 Paběnice B Zbýšov 30.08. od 17:00 NE 1:3

3. kolo - 5. a 6. září 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A2A0301 Zbýšov U. Janovice B 05.09. od 17:00 SO 1:3
2020215A2A0302 Sedlec B Paběnice B 06.09. od 17:00 NE 5:0
2020215A2A0303 Vlkaneč Sázava B 06.09. od 17:00 NE 2:0
2020215A2A0304 Bílé Podolí B Č. Janovice 06.09. od 17:00 NE 2:5
2020215A2A0305 Horní Bučice Miskovice 06.09. od 17:00 NE 4:1
2020215A2A0306 Záboří n. L. Kluky 05.09. od 17:00 SO 3:1
2020215A2A0307 Rataje n. S. Tupadly B 05.09. od 17:00 SO 1:4

4. kolo - 12. a 13. září 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A2A0401 U. Janovice B Tupadly B 13.09. od 16:30 NE 3:1
2020215A2A0402 Kluky Rataje n. S. 13.09. od 14:00 NE 5:1
2020215A2A0403 Horní Bučice Záboří n. L. 13.09. od 16:30 NE 3:0
2020215A2A0404 Č. Janovice Miskovice 12.09. od 13:30 SO 5:1
2020215A2A0405 Sázava B Bílé Podolí B 12.09. od 16:30 SO 5:0
2020215A2A0406 Paběnice B Vlkaneč 13.09. od 16:30 NE 1:4
2020215A2A0407 Zbýšov Sedlec B 13.09. od 16:30 NE 1:0

5. kolo - 19. a 20. září 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A2A0501 Sedlec B U. Janovice B 20.09. od 16:00 NE 2:1
2020215A2A0502 Vlkaneč Zbýšov 19.09. od 16:00 SO 4:0
2020215A2A0503 Bilé Podolí B Paběnice B 20.09. od 16:00 NE 2:3
2020215A2A0504 Sázava B Miskovice 28.10. od 14:30 NE ?:?
2020215A2A0505 Záboří n. L. Č. Janovice 19.09. od 16:00 SO 4:2
2020215A2A0506 Rataje n. S. Horní Bučice 19.09. od 16:00 SO 0:6
2020215A2A0507 Tupadly B Kluky 20.09. od 16:00 NE 0:1 pk

6. kolo - 26. a 27. září 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A2A0601 U. Janovice B Kluky 27.09. od 15:30 NE 3:4
2020215A2A0602 Horní Bučice Tupadly B 27.09. od 15:30 NE 4:0
2020215A2A0603 Č. Janovice Rataje n. S. 26.09. od 12:30 SO 3:0
2020215A2A0604 Sázava B Záboří n. L. 27.09. od 15:30 NE 2:1
2020215A2A0605 Paběnice B Miskovice 27.09. od 15:30 NE nehráno
2020215A2A0606 Zbýšov Bílé Podolí B 27.09. od 15:30 NE 4:2
2020215A2A0607 Sedlec B Vlkaneč 27.09. od 15:30 NE 5:1

7. kolo - 3. a 4. října 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A2A0701 Vlkaneč U. Janovice B 03.10. od 15:00 SO 2:1 pk
2020215A2A0702 Bílé Podolí B Sedlec B 04.10. od 15:00 NE 5:3
2020215A2A0703 Zbýšov Miskovice 03.10. od 15:00 SO 1:2
2020215A2A0704 Záboří n. L. Paběnice B 03.10. od 15:00 SO 4:0
2020215A2A0705 Rataje n. S. Sázava B 04.10. od 15:00 NE 1:0
2020215A2A0706 Tupadly B Č. Janovice 04.10. od 15:00 NE 1:3
2020215A2A0707 Kluky Horní Bučice 03.10. od 15:00 SO 1:3

8. kolo - 10. a 11. října 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A2A0801 U. Janovice B Horní Bučice 11.10. od 15:00 NE 6:2
2020215A2A0802 Č. Janovice Kluky 10.10. od 12:00 SO 7:1
2020215A2A0803 Sázava B Tupadly B 11.10. od 15:00 NE 0:1 pk
2020215A2A0804 Paběnice B Rataje n. S. 11.10. od 15:00 NE 2:0
2020215A2A0805 Zbýšov Záboří n. L. 10.10. od 15:00 SO 3:2 pk
2020215A2A0806 Sedlec B Miskovice 11.10. od 15:00 NE 3:2 pk
2020215A2A0807 Vlkaneč Bílé Podolí B 11.10. od 15:00 NE odloženo

9. kolo - 17. a 18. října 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A2A0901 Bílé Podolí B U. Janovice B 17.10. od 14:30 SO ?:?
2020215A2A0902 Vlkaneč Miskovice 17.10. od 14:30 SO ?:?
2020215A2A0903 Záboří n. L. Sedlec B 17.10. od 14:30 SO ?:?
2020215A2A0904 Rataje n. S. Zbýšov 17.10. od 14:30 SO ?:?
2020215A2A0905 Tupadly B Paběnice B 18.10. od 14:30 NE ?:?
2020215A2A0906 Kluky Sázava B 18.10. od 14:30 NE ?:?
2020215A2A0907 Horní Bučice Č. Janovice 18.10. od 14:30 NE ?:?

10. kolo - 24. a 25. října 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A2A1001 U. Janovice B Č. Janovice 25.10. od 14:30 NE ?:?
2020215A2A1002 Sázava B Horní Bučice 25.10. od 14:30 NE ?:?
2020215A2A1003 Paběnice B Kluky 25.10. od 14:30 NE ?:?
2020215A2A1004 Zbýšov Tupadly B 24.10. od 14:30 SO ?:?
2020215A2A1005 Sedlec B Rataje n. S. 25.10. od 14:30 NE ?:?
2020215A2A1006 Vlkaneč Záboří n. L. 24.10. od 14:30 SO ?:?
2020215A2A1007 Bílé Podolí B Miskovice 25.10. od 14:30 NE ?:?

11. kolo - 31. října a 1. listopadu 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A2A1101 U. Janovice B Miskovice 31.10. od 14:00 SO ?:?
2020215A2A1102 Záboří n. L. Bílé Podolí B 01.11. od 14:00 NE ?:?
2020215A2A1103 Rataje n. S. Vlkaneč 01.11. od 14:00 NE ?:?
2020215A2A1104 Tupadly B Sedlec B 01.11. od 14:00 NE ?:?
2020215A2A1105 Kluky Zbýšov 31.10. od 14:00 SO ?:?
2020215A2A1106 Horní Bučice Paběnice B 01.11. od 14:00 NE ?:?
2020215A2A1107 Č. Janovice Sázava B 31.10. od 14:00 SO ?:?

12. kolo - 7. a 8. listopadu 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A2A1201 U. Janovice B Sázava B 08.11. od 14:00 NE ?:?
2020215A2A1202 Paběnice B Č. Janovice 08.11. od 14:00 NE ?:?
2020215A2A1203 Zbýšov Horní Bučice 07.11. od 14:00 SO ?:?
2020215A2A1204 Sedlec B Kluky 08.11. od 14:00 NE ?:?
2020215A2A1205 Vlkaneč Tupadly B 07.11. od 14:00 SO ?:?
2020215A2A1206 Bílé Podolí B Rataje n. S. 08.11. od 14:00 NE ?:?
2020215A2A1207 Záboří n. L. Miskovice 07.11. od 14:00 SO ?:?

13. kolo - 14. a 15. listopadu 2020
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
2020215A2A1301 Záboří n. L. U. Janovice B 14.11. od 13:30 SO ?:?
2020215A2A1302 Rataje n. S. Miskovice 14.11. od 13:30 SO ?:?
2020215A2A1303 Tupadly B Bílé Podolí B 15.11. od 13:30 NE ?:?
2020215A2A1304 Kluky Vlkaneč 09.09. od 17:00 ST 2:4
2020215A2A1305 Horní Bučice Sedlec B 14.11. od 13:30 SO ?:?
2020215A2A1306 Č. Janovice Zbýšov 14.11. od 13:30 SO ?:?
2020215A2A1307 Sázava B Paběnice B 14.11. od 13:30 SO ?:?


Sezonu 2020/2021 poznamenal nebezpečný koronavirus, kvůli němuž nebyla podzimní část dokončena a jarní část vůbec neodstartovala. Podrobnosti se dočtete ZDE.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář