Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tři manka Horní Bučice smazaly, počtvrté se jim to nepovedlo

10. 7. 2020

Poslední mistrovský zápas odehráli fotbalisté Červených Janovic v půlce listopadu roku 2019 v Horních Bučicích a právě tam se po necelých osmi měsících vrátili k přípravnému duelu. Ovšem už ve zcela jiné roli.

pátek 10. července 2020 od 18.00 hodin
Horní Bučice – Červené Janovice 3:6 (2:2)


Ilustrační foto. Foto: ČTKJestliže na podzim přijela červenojanovická stará garda s cílem inkasovat proti lídrovi třetitřídní tabulky co nejméně gólů, teď to byl sebevědomý tým, který chtěl zvítězit. A pozadu nehodlal zůstat ani domácí celek.

Po většinu času se tak hrálo vyrovnané utkání, v němž o krok napřed byli gólově vždy hosté, ale Horní Bučice dokázaly třikrát skóre srovnat. Počtvrté už se jim to i vinou slábnoucí fyzické kondice nepodařilo a posílené Červené Janovice svůj náskok potom ještě navýšily dvěma brankami.

Červenojanovický hrající trenér Š. Kacafírek tentokrát zařadil do sestavy tři další nové hráče, a sice V. Remeše, J. Maceje a M. Vondráčka.

Branky: M. Kováč, Ji. Luňáček, vlastní (J. Macej) - Š. Kacafírek 4, R. Vavřina, M. Jiránek. Rozhodčí: J. Švorc - D. Zoufalý, T. Nejedlo.

Č. Janovice: V. Remeš - J. Chvála, V. Bouma, J. Macej, J. Zelený - J. Kubík, M. Jiránek, Dan. Uher, R. Vavřina - Š. Kacafírek, J. Špitálník. Střídali: M. Vondráček, O. Štěpán. Připraveni byli: M. Fiala, Dav. Uher, M. Malovaný. (lh)

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář