Žabákův půlhodinový příspěvek posunul Močovice k remíze

Po 673 dnech se vrátila na okresní fotbalovou scénu červenojanovická rezerva. V rámci už několikátého restartu přivítala v přátelském utkání Močovice a bylo vidět, že hráči se po dlouhé pauze těšili.

neděle 16. srpna 2020 od 14.00 hodin
Červené Janovice B – Močovice 2:2 (2:0)

Přátelské utkání Červené Janovice B - Močovice 2:2 (2:0). Foto: Pavla HájkováTo se projevilo také na trávníku, kde domácí tým měl více ze hry a navíc O. Štěpán dvakrát skóroval. Nejdříve po přihrávce J. Víty a před koncem první půle po asistenci M. Liberského.

Po změně stran hrály Močovice dokonce v deseti, protože se kvůli rodinné oslavě musel vzdálit J. Schovanec, ale nijak jim to neublížilo. Naopak. Po hodině hry je totiž doplnil vystřídaný červenojanovický středopolař J. Víta, přezdívaný Žabák, a krátce po tomto 'transferu' 'slepil' M. Rajdl v rozmezí jedné minuty dva góly.

Remízou 2:2 zápas také nakonec skončil, i když oba celky měly ještě řadu dalších šancí, ale oba gólmani M. Malovaný a V. Müller už žádný míč za svá záda nepustili. Močovický brankář se dokonce blýskl skvělou robinzonádou po střele M. Liberského.

Branky: 16., 41. O. Štěpán - 65., 66. M. Rajdl. Rozhodčí: J. Švorc.

Č. Janovice B: M. Malovaný - D. Uher, J. Hájek, M. Fiala, M. Sýkora - R. Blažek, M. Liberský, J. Víta, A. Dlouhý - R. Mutl, O. Štěpán. Průběžně střídali: L. Hájek, I. Hájek, M. Hájek, J. Polzer. Mužstvo vedl: L. Hájek.

Příští zápas: Potěhy - Červené Janovice B (sobota 22. srpna od 17.00 hodin). (lh)

Prohlédněte si fotogalerii pod článkem, více fotografií najdete ZDE.