Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jubilanti neměli do poslední chvíle o exhibici vůbec tušení

11. 9. 2020

V naprostém utajení před samotnými hlavními aktéry se připravovala fotbalová exhibice na počest dvou kamarádů a bývalých spolužáků ze základní školy, Josefa Víty z Červených Janovic a Jiřího Vlacha z Paběnic.

pátek 11. září 2020 od 17.30 hodin
Paběnice – Červené Janovice 4:4 (1:1)


Narozeninová exhibice starých gard v Paběnicích. Foto: Pavla HájkováTi o letních prázdninách oslavili padesáté narozeniny, a tak vznikla myšlenka uspořádat pro ně v pátek 11. září v Paběnicích přátelské utkání starých gard. Oba o tom neměli do poslední chvíle vůbec tušení, až když si sundali šátek z očí před špalírem nastoupených hráčů, zažívali velmi příjemné a dojemné překvapení.

Jak to u většině exhibic bývá, průběh zápasu směřoval k tomu, aby gólově vynikli především oba oslavenci a aby výsledek skončil remízou. A to se i za vydatného přispění rozhodčího Martina Moce také stalo. Jubilanti skórovali celkem čtyřikrát, z toho ve třech případech z penalty.

Všichni hráči se dobře pobavili a o poločasové přestávce nezapomněli ve středovém kruhu popřát ke kulatinám ani další paběnické legendě, šedesátníkovi Josefu Vlachovi.

Branky: 6., 48. Jiří Vlach (první z penalty), 51. J. Exner, 56. M. Paták - 27. R. Sedláček, 49., 53. J. Víta (obě z penalty), 57. P. Prchal. Rozhodčí: M. Moc (laik).

Č. Janovice: A. Chudoba - M. Sýkora, D. Uher, L. Hájek, J. Uher - R. Blažek, J. Víta, M. Ptáček, P. Lodinský - J. Jiřík, R. Mutl. Průběžně střídali: Z. Zelinka, V. Zdeněk, R. Sedláček, P. Prchal. Mužstvo vedl: Z. Zelinka. (lh)

Prohlédněte si fotogalerii pod článkem, více fotografií najdete ZDE.

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář