Jdi na obsah Jdi na menu
 


Káca přilákal Kácu. Dalším esem bude sparťan Václav Kadlec

18. 9. 2020

Dva Kácové: Václav Kadlec a Štěpán Kacafírek. Foto: archiv Štěpána KacafírkaDalší lahůdku pro fotbalové fanoušky připravily Červené Janovice. Na konci léta se dohodly s talentovaným Václavem Kadlecem z pražské Sparty, kterému však profesionální kariéru překazila četná zranění.

„Je mi velkou ctí, že mohu v našem týmu přivítat Václava Kadlece. Dalšího bývalého reprezentanta a jednu z největších osobností pražské Sparty posledních let. Je nejmladším střelcem v historii samostatné české reprezentace a za svou kariéru vystřídal českou, německou a dánskou fotbalovou ligu. Jsem velice rád, že po Tomáši Řepkovi a Martinu Jiránkovi uvidíme v červenojanovickém dresu další hvězdu české kopané,“ uvedl v pátek 18. září na svém facebookovém profilu hrající trenér Štěpán 'Káca' Kacafírek.

Premiéru za Červené Janovice by si měl osmadvacetiletý fotbalista přezdívaný 'Káca' odbýt v neděli 4. října v 15 hodin v Tupadlech. „Dva hráče jsme nedávno pustili, takže bylo potřeba někoho nového udělat,“ narážel s úsměvem Štěpán Kacafírek na odchod Ondřeje Štěpána zpět do Miskovic a Marka Vondráčka do Červených Peček.

Na příchodu Václava Kadlece se podílel i jeho bývalý spoluhráč z pražské Sparty Tomáš Řepka. „Už je to oficiální, takže jsem rád, že i já můžu potvrdit, že to, co jsme se Štěpánem Kacafírkem vymysleli, se povedlo. Vítám Václava Kadlece v Červených Janovicích! Je to jeden z bojovníků, kterého mám rád,“ napsal na svém Instagramu legendární stoper s dvojkou na zádech. (lh)

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář