Jdi na obsah Jdi na menu
 


Polozázrak: legenda pražské Sparty posílila Červené Janovice

7. 8. 2020

Fotbalista Tomáš Řepka v červenojanovickém dresu. Foto: Pavla HájkováDalší fotbalová osobnost zakotvila v Červených Janovicích. Martina Jiránka napodobil po dvou měsících Tomáš Řepka, legenda pražské Sparty. O čem se šuškalo a nikdo tomu nechtěl moc věřit, se vyplnilo.

Vynikající zprávu vypustil v pátek 7. srpna na sociální síti do 'světa' červenojanovický hrající trenér Štěpán Kacafírek a hned ji převzala řada celorepublikových médií. Pro známého bouřliváka se tak po Hvozdnici, Jílovišti či naposledy Hostivaři jedná o další angažmá po konci bohaté profesionální kariéry.

„Myšlenka, aby hrál v Červených Janovicích, vznikla úplně náhodou. Když jsme udělali Martina Jiránka, tak někdo ve vtipu nadhodil, ať zkusíme i Tomáše Řepku. Rozhodil jsem sítě, začal jednat a ono to vyšlo. Na charitativním turnaji Kopeme za Barboru, který se u nás konal v polovině července konal, jsme byli dohodě už hodně blízko. Osobně to považuji za polozázrak,“ usmíval se Štěpán Kacafírek. „Chtěl bych poděkovat každému, kdo má na příchodu Tomáše zásluhu. Věřím, že naše mise bude úspěšná,“ dodal.

Bývalý reprezentant Tomáš Řepka by se měl v dresu Červených Janovic poprvé představit v neděli 23. srpna v 17 hodin, kdy jeho nový tým rozehraje mistrovskou sezonu ve III. třídě na hřišti sedlecké rezervy.

Červené Janovice v letním přestupovém období vůbec hodně posílily. Hráčský kádr dále rozšířili: Š. Kacafírek (Amaliendorf), M. Jiránek (Radotín), J. Kubík (Vyšehrad), O. Štěpán (Miskovice), J. Chvála (Miskovice), J. Špitálník (Zbraslavice), T. Havlíček (Zbraslavice), M. Vondráček (Zásmuky) a P. Hons (Polepy). (lh)

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář