Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro Domov Barbora v Kutné Hoře se vykopalo 20 tisíc korun

18. 7. 2020

Charitativní turnaj Kopeme za Barboru v Červených Janovicích. Foto: Luboš HájekDobrou věc podpořil fotbalový klub v Červených Janovicích. Na svém hřišti umožnil v sobotu 18. července uspořádání charitativního turnaje 'Kopeme za Barboru' v režii kutnohorského Gino's Barber Shopu.

Pozvání do sportovního areálu přijali fotbaloví exreprezentanti M. Jiránek, M. Fenin a T. Řepka v doprovodu své partnerky K. Kristelové, nechyběli šoumen J. Kohák a další bývalý exligista Š. Kacafírek. Právě on dal dohromady All Star Team, který také celé klání v malé kopané podle předpokladů vyhrál. Vedle osobností se z červenojanovických hráčů na úspěchu podíleli V. Bouma, Dan. Uher, R. Mutl, J. Špitálník a dále M. Vondráček, V. Remeš, T. Havrda a Mar. Jarůněk.

Setkání, které nepostrádalo ani kulturní program v podání akustického vystoupení kapel Martyho Banda a Civilní Obrana, mělo za cíl podpořit výtěžkem Domov Barbora v Kutné Hoře, poskytovatele sociálních služeb. Nashromáždit se povedlo dvacet tisíc korun. (lh)

Prohlédněte si fotogalerii pod článkem, více fotografií najdete ZDE a ZDE.

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář