Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž o lístky do kina: Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese

8. 7. 2013

Z filmu Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese. Foto: www.kinobox.czZ léta mají především radost děti školou povinné a právě na ně pamatoval v prvním prázdninovém měsíci klubový web fotbalistů Sokola Červené Janovice. Červencová pozvánka do kina se jim jistě bude líbit.

Tentokrát jsme se totiž v programové nabídce kina Modrý kříž v Kutné Hoře zaměřili na španělský animovaný film Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese. Dvě volné vstupenky čekají třeba zrovna na vás!

Vy, čtenáři klubového webu červenojanovických fotbalistů, máte díky vstřícnosti ředitelky kutnohorského Tylova divadla a kina Modrý kříž Veroniky Lebedové jedinečnou šanci zdarma a navíc s doprovodem navštívit promítání, které se uskuteční v neděli 14. července od 18 hodin.

Soutěžní otázka:
Kterému známému filmovému archeologovi s kloboukem a bičem je Tad Stones podobný?

Své odpovědi se jménem, příjmením a telefonním číslem posílejte nejpozději do soboty 13. července do 18. hodiny na e-mailovou adresu: soutez@cervene-janovice-fotbal.cz.

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování! Výherce, který získá obě vstupenky, bude vyrozuměn.

Vyhodnocení soutěže

Vítězem dvou vstupenek na španělský animovaný film Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese se díky losování stal Martin Vosáhlo z Kutné Hory. Správná odpověď: Indiana Jones. Gratulujeme a přejeme příjemnou zábavu!

O španělském filmu Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese

Tad se vždy chtěl stát dobrodruhem a slavným archeologem. Nicméně celé své dny tráví sněním mezi jeřáby a cementem na stavbě, kde pracuje. Šance ke splnění jeho snu se objeví ve chvíli, kdy jeho přítel, slavný archeolog, dostane záhadnou kamennou desku, klíč k cestě do ztraceného města Paititi a jeho legendárního pokladu.

Právě v okamžiku, kdy je připraven vyrazit na cestu, stane se archeologovi nešťastná nehoda a jeho místo v expedici zaujme Tad. Když dorazí do Peru, zjistí, že na cestě do ztraceného město Paititi je také Oddyseus - vlivný gang lovců pokladů, který nic nezastaví.

S pomocí Sáry - neohrožené archeoložky, Belzoniho - němého papouška se silným charakterem, Freddym - divného průvodce s překvapivě víceúčelovým pláštěm a Jeffem - Tadova nerozlučeného psa, podnikne riskantní dobrodružství, které je provádí celou zemí, aby zachránili ztracené město a uchránili záhadný poklad před spáry zločinců..

V českém znění: Kryštof Hádek, Libor Hruška, Jitka Ježková, Libor Terš, Libor Tůma, Dalimil Klapka, Jiří Prager, Zdeněk Mahdal. Stopáž: 90 minut, český dabing. Vstupné: 110 korun, přístupné pro všechny.Kompletní červencový program v kině Modrý kříž v Kutné Hoře a on-line rezervační systém vstupenek najdete ZDE.

Logo kina Modrý kříž v Kutné Hoře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář