Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž o lístky do kina Modrý kříž: 10 pravidel jak sbalit holku

16. 3. 2014

Plakát na českou filmovou komedii 10 pravidel jak sbalit holku. Foto: www.10pravidel.czKdyž potkáte osudovou lásku, stačí se s ní seznámit, sebrat odvahu a pak to zkusit. Jenže můžete zjistit, že máte problém. To je úvod k březnové kulturní pozvánce do kutnohorského kina Modrý kříž.

V tomto případě jde nejen o upoutávku na novou českou komedii s názvem 10 pravidel jak sbalit holku, ale zároveň také na každoměsíční soutěž o dvě volné vstupenky, které čekají třeba zrovna na vás.

Vy, čtenáři klubového webu červenojanovických fotbalistů, máte díky vstřícnosti ředitelky kutnohorského Tylova divadla a kina Modrý kříž Veroniky Lebedové jedinečnou šanci zdarma a navíc s doprovodem navštívit promítání, které se uskuteční v sobotu 29. března od 19 hodin.

Soutěžní otázka:
Jak se jmenuje manželka herce Matouše Rumla, který ztvárnil hlavní roli v české komedii 10 pravidel jak sbalit holku?

Soutěžní podotázka:
Který fotbalista dodatečně v průběhu hry doplnil červenojanovickou základní jedenáctku v pohárovém utkání v Malešově v sezoně 2010/2011?

Své odpovědi se jménem, příjmením a telefonním číslem posílejte nejpozději do pátku 28. března do 19. hodiny na e-mailovou adresu: soutez@cervene-janovice-fotbal.cz.

Stačí pouze správně odpovědět na obě soutěžní otázky a mít štěstí při losování! Výherce, který získá obě vstupenky, bude vyrozuměn.

Vaše šance na úspěch se zvýší, pokud jste našimi fanoušky na Facebooku!

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

Vyhodnocení soutěže

Vítězkou dvou vstupenek na český film 10 pravidel jak sbalit holku se díky losování stala Monika Smejkalová z Útěšenovic. Správná odpověď soutěžní otázky: Tereza Hladišová. Správná odpověď soutěžní podotázky: Miroslav Zajíček. Gratulujeme a přejeme příjemnou zábavu!

O českém filmu 10 pravidel jak sbalit holku

Režisér Karel Janák, tvůrce úspěšných snímků Snowboarďáci a Rafťáci se vrací ke svému oblíbenému žánru. Komedie 10 pravidel jak sbalit holku je především o tom, jak nám vztahy dokáží komplikovat život a jak z toho se ctí a bez zlomeného srdce vybruslit.

Marek je typickým příkladem mladíka žijícího ve vlastním světě. Je to chytrý a milý vědátor zabraný do studií astrofyziky. Jeho největší láskou jsou hvězdy a horoskopy. Jeho dráhu mu však jednoho dne překříží dívka a její přítomnost mu zcela obrátí život naruby.

Marek se do ní tak bezhlavě zamiluje, že ve škole není schopen ani udělat zkoušky. V tento moment se do věci obouvají jeho přátelé, kteří se rozhodnou povolat na pomoc Markova otce. Ten je totiž úspěšným vydavatelem řady bestsellerů, a tak není obtížné najít v edičním plánu několik knih na téma, jak získat ženu.

Hrají: Matouš Ruml, Miroslav Donutil, Jakub Prachař, Kristína Svarinská, Tereza Nvotová, Jan Dolanský, Petr Buchta a další. Stopáž: 100 minut. Vstupné: 130 korun, mládeži přístupný.Kompletní březnový program v kině Modrý kříž v Kutné Hoře a on-line rezervační systém vstupenek najdete ZDE.

Logo kina Modrý kříž v Kutné Hoře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář