Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž o lístky do kina Modrý kříž: Hobit: Šmakova dračí poušť

3. 12. 2013

Z filmu Hobit: Šmakova dračí poušť. Foto: Warner Bros. PicturesPro ty, kteří ani v předvánočním shonu nezapomínají pravidelně sledovat, jak se v zimní přestávce daří červenojanovickým fotbalistům, máme zasloužený dárek. Ten můžete získat exkluzivně jenom u nás.

V rámci prosincové kulturní pozvánky jsme z programové nabídky kina Modrý kříž v Kutné Hoře tentokrát vybrali americko-novozélandský film Hobit: Šmakova dračí poušť. Dvě volné vstupenky čekají třeba zrovna na vás!

Vy, čtenáři klubového webu červenojanovických fotbalistů, máte díky vstřícnosti ředitelky kutnohorského Tylova divadla a kina Modrý kříž Veroniky Lebedové jedinečnou šanci zdarma a navíc s doprovodem navštívit promítání, které se uskuteční ve čtvrtek 12. prosince od 18 hodin.

Soutěžní otázka:
Jak se přesně jmenuje anglický spisovatel, jehož nejvíce proslavily trilogie Pán prstenů a Hobit?

Své odpovědi se jménem, příjmením a telefonním číslem posílejte nejpozději do středy 11. prosince do 20. hodiny na e-mailovou adresu: soutez@cervene-janovice-fotbal.cz.

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování! Výherce, který získá obě vstupenky, bude vyrozuměn.

Vaše šance na úspěch se zvýší, pokud jste našimi fanoušky na Facebooku!

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

Vyhodnocení soutěže

Vítězkou dvou vstupenek na americko-novozélandský film Hobit: Šmakova dračí poušť se díky losování stala Romana Filipová ml. z Červených Janovic. Správná odpověď: John Ronald Reuel Tolkien. Gratulujeme a přejeme příjemnou zábavu!

O americko-novozélandském filmu Hobit: Šmakova dračí poušť

Další dobrodružství hobita Bilbo Pytlíka na jeho společné pouti s čarodějem Gandalfem a třinácti trpaslíky vedenými Thorinem Pavézou. Vydali se na výpravnou cestu, jejímž cílem je získat zpět Osamělou horu a ztracené království trpaslíků Erebor.

Poté, co přežili začátek své neočekávané cesty, pokračuje tato společnost směrem na Východ a cestou potkává kožoměnce Medděda a v lese Mirkwood plném nástrah se střetává s houfem obřích Pavouků.

Když se jim podaří uniknout ze zajetí nebezpečných lesních elfů, pokračují trpaslíci k Jezernímu městu a nakonec k samotné Osamělé hoře, kde musí čelit největšímu nebezpečí v podobě Šmaka - nejstrašlivější nestvůry, která prověří nejen jejich odvahu, ale i pevnost jejich přátelství a smysluplnost celé pouti.

Hrají: Martin Freeman, Ian McKellen, Benedict Cumberbatch, Luke Evans, Orlando Bloom a další. Stopáž: 161 minut, český dabing, 3D. Vstupné: 140 korun, mládeži přístupný.Kompletní prosincový program v kině Modrý kříž v Kutné Hoře a on-line rezervační systém vstupenek najdete ZDE.

Logo kina Modrý kříž v Kutné Hoře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář