Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž o vstupenky do kina Modrý kříž: Babovřesky 2

15. 2. 2014

Z české komedie Babovřesky 2. Foto: www.babovresky2.czČeskou komedií Babovřesky před necelým rokem začalo oblíbené měsíční soutěžení o dvě volné vstupenky do kina Modrý kříž v Kutné Hoře a už tu máme druhé pokračování z pera režiséra Zdeňka Trošky.

Právě Babovřesky 2 jsme vybrali v rámci únorové kulturní pozvánky z programové nabídky kina Modrý kříž v Kutné Hoře. Dvě volné vstupenky čekají třeba zrovna na vás!

Vy, čtenáři klubového webu červenojanovických fotbalistů, máte díky vstřícnosti ředitelky kutnohorského Tylova divadla a kina Modrý kříž Veroniky Lebedové jedinečnou šanci zdarma a navíc s doprovodem navštívit promítání, které se uskuteční v sobotu 22. února od 19 hodin.

Soutěžní otázka:
Který herec ztvárnil starostu Stehlíka z Babovřesk a jakou postavu si zahrál v trilogii Slunce, seno…?

Soutěžní podotázka:
Jakou největší porážku utrpěli červenojanovičtí fotbalisté v sezoně 2011/2012 a s kým?

Své odpovědi se jménem, příjmením a telefonním číslem posílejte nejpozději do pátku 21. února do 19. hodiny na e-mailovou adresu: soutez@cervene-janovice-fotbal.cz.

Stačí pouze správně odpovědět na obě soutěžní otázky a mít štěstí při losování! Výherce, který získá obě vstupenky, bude vyrozuměn.

Vaše šance na úspěch se zvýší, pokud jste našimi fanoušky na Facebooku!

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

Vyhodnocení soutěže

Vítězem dvou vstupenek na český film Babovřesky 2 se díky losování stal Vladimír Bouma z Kutné Hory. Správná odpověď soutěžní otázky: Pavel Kikinčuk - Šimon Plánička. Správná odpověď soutěžní podotázky: 0:8 s Tupadly B. Gratulujeme a přejeme příjemnou zábavu!

O českém filmu Babovřesky 2

Příběh začíná tam, kde první díl skončil: drbna Horáčková vybíhá z domu naproti mladým hokejistům, kteří přijeli navštívit svého dobrého kamaráda a spoluhráče na nedalekou chalupu, aby tu aspoň pár dní trénovali i odpočívali. Horáčkovou okamžitě napadne pozvat svou vnučku, šikovně ji narafičit sportovcům do cesty - třeba se jí nějaký všimne a holka udělá terno. Nevydrží a pochlubí se svým nápadem ostatním babkám.

Zápletka se dále točí okolo pomsty Horáčkové starostovi Stehlíkovi, kvůli kterému musela opustit místo tajemnice na místním úřadě. Do vesnice přichází kontrolor z „kraje“ a netuší, co tu na něj čeká, co všechno bude muset řešit a právě díky tomu se odehrává spousta humorných situací. A nad tím vší bdí mladý farář s trochu netradičním a dvojsmyslným jménem.

Hrají: Lukáš Langmajer, Lucie Plekancová Vondráčková, Jan Dolanský, Veronika Žilková, Pavel Kikinčuk, Martin Stropnický, Jana Synková, Miriam Kantorková, Jindřiška Kikinčuková, Michal Pavlata, Pavla Bečková, Agáta Hanychová, Ondřej Pavelec, Jakub Kovář, Jakub Voráček, Jiří Tlustý, Lenka Švejdová, Tomáš Adam, Jiří Pecha, Lubomír Kostelka a další. Stopáž: 110 minut. Vstupné: 140 korun, mládeži přístupný.Kompletní únorový program v kině Modrý kříž v Kutné Hoře a on-line rezervační systém vstupenek najdete ZDE.

Logo kina Modrý kříž v Kutné Hoře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář