Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž o vstupenky do kina Modrý kříž: Babovřesky

3. 3. 2013

Režisér Zdeněk Troška v Babovřeskách. Foto: www.babovresky.comDalší pádný důvod vracet se na klubový web červenojanovických fotbalistů budou mít čtenáři těchto internetových stránek. Každý měsíc zde mohou vyhrát dvě volné vstupenky do kina Modrý kříž v Kutné Hoře!

A začínáme pěkně zvesela. Na své si v naší premiéře přijdou diváci a milovníci klasických komedií režiséra Zdeňka Trošky, neboť ve hře jsou lístky na český film Babovřesky.

Vy, čtenáři klubového webu červenojanovických fotbalistů, máte nyní díky vstřícnosti ředitelky kutnohorského Tylova divadla a kina Modrý kříž Veroniky Lebedové jedinečnou šanci zdarma a navíc s doprovodem navštívit promítání, které se uskuteční v pátek 8. března od 19 hodin.

Soutěžní otázka:
Jak se jmenuje kuchařka, kterou napsal režisér Zdeněk Troška?

Své odpovědi se jménem, příjmením a telefonním číslem posílejte nejpozději do čtvrtka 7. března do 15. hodiny na e-mailovou adresu: soutez@cervene-janovice-fotbal.cz.

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování! Výherce, který získá obě vstupenky, bude vyrozuměn.

Vyhodnocení soutěže

Vítězem dvou vstupenek na komedii Babovřesky se díky losování stal Lukáš Čížek z Uhlířských Janovic. Správná odpověď: Nebe v hubě aneb Chrocht, chrocht.... Gratulujeme a přejeme příjemnou zábavu!

O českém filmu Babovřesky

Úsměvná komedie ze života současné jihočeské vesnice Babovřesky, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou. Slovy režiséra: „Je to prostě film tak 'trošku' ze života.“

Hrají: Lukáš Langmajer, Veronika Žilková, Jana Synková, Lucie Vondráčková a další. Stopáž: 120 minut. Vstupné: 120 Kč, do 12 let nevhodné.Logo kina Modrý kříž v Kutné Hoře.

Kompletní březnový program v kině Modrý kříž v Kutné Hoře a on-line rezervační systém vstupenek najdete ZDE.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Super komedie :)

(___, 8. 3. 2013 8:54)