Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž o vstupenky do kina Modrý kříž: Isabel

8. 5. 2013

Titulní roli českého filmu Isabel ztvárnila herečka Petra Lorencová. Foto: www.isabelthemovie.czKlubový server fotbalistů Červených Janovic má svým čtenářům vždy co nabídnout. Kromě rozhovorů, reportáží, fotografií, videí či tipovacího klání s názvem Janovická trefovačka jsou to i oblíbené soutěže o vstupenky.

Od letošního března lze každý měsíc například vyhrát lístky do kina. Tentokrát půjde o dvě volné vstupenky do kina Modrý kříž v Kutné Hoře na český thriller Isabel.

Vy, čtenáři klubového webu červenojanovických fotbalistů, máte nyní díky vstřícnosti ředitelky kutnohorského Tylova divadla a kina Modrý kříž Veroniky Lebedové jedinečnou šanci zdarma a navíc s doprovodem navštívit promítání, které se uskuteční ve středu 15. května od 19 hodin.

Soutěžní otázka:
Kdo nazpíval titulní píseň k filmu Isabel? (uveďte jméno i příjmení)

Své odpovědi se jménem, příjmením a telefonním číslem posílejte nejpozději do úterý 14. května do 9. hodiny na e-mailovou adresu: soutez@cervene-janovice-fotbal.cz.

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování! Výherce, který získá obě vstupenky, bude vyrozuměn.

Vyhodnocení soutěže

Správná odpověď na soutěžní otázku zní: Katarína Knechtová.

Nabízené dvě vstupenky nikdo nevyhrál, protože překvapivě ani jedna zaslaná odpověď nebyla správná!

O českém filmu Isabel

Thriller odehrávající se během jednoho dne a jedné noci v současné Ostravě je příběhem začínající novinářky Isabel, která se ve snaze o senzační reportáž vydává za tajemným mužem. Díky své naivitě a odvaze zároveň se dívka ocitá v pasti děsivé společnosti, ve které musí bojovat o holý život.

„Když jsem četla scénář, byla jsem nadšená a myslím, že se pro mě film stal velkou výzvou," řekla hlavní postava děje mladá novinářka, kterou ztvárnila Petra Lorencová, členka činohry Národního divadla moravskoslezského.

Stejně jako ona, tento snímek bez nároků na honorář podpořila celá řada dalších hereckých osobností z ostravských divadel, kteří si v něm zahráli.

Hrají: Petra Lorencová, Lukáš Melník, Sylvie Krupanská, Renáta Klemensová a další. Stopáž: 90 minut. Vstupné: 90 korun, mládeži přístupné.Logo kina Modrý kříž v Kutné Hoře.

Kompletní květnový program v kině Modrý kříž v Kutné Hoře a on-line rezervační systém vstupenek najdete ZDE.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář