Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž o vstupenky do kina Modrý kříž: Kameňák 4

2. 10. 2013

Herci Bob Klepl a Václav Vydra v české komedii Kameňák 4. Foto: BontonfilmNový 'kabát' dostalo po rekonstrukci fasády kutnohorské kino a nový je i film, na který vás upozorní tato pravidelná kulturní pozvánka. Dopředu můžeme prozradit, že to je letní komedie plná vtipů. 

Tentokrát jsme z programové nabídky kina Modrý kříž v Kutné Hoře vybrali českou komedii Kameňák 4. Dvě volné vstupenky čekají třeba zrovna na vás!

Vy, čtenáři klubového webu červenojanovických fotbalistů, máte díky vstřícnosti ředitelky kutnohorského Tylova divadla a kina Modrý kříž Veroniky Lebedové jedinečnou šanci zdarma a navíc s doprovodem navštívit promítání, které se uskuteční v pátek 11. října od 19 hodin.

Soutěžní otázka:
Jakým výsledkem skončilo fotbalové utkání v závěru třetího pokračování komediální série Kameňák a o přízeň jaké sexbomby bojovali hráči týmu, který nakonec prohrál?

Své odpovědi se jménem, příjmením a telefonním číslem posílejte nejpozději do čtvrtka 10. října do 20. hodiny na e-mailovou adresu: soutez@cervene-janovice-fotbal.cz.

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování! Výherce, který získá obě vstupenky, bude vyrozuměn.

Vyhodnocení soutěže

Vítězem dvou vstupenek na český film Kameňák 4 se díky losování stal Josef Hájek z Kutné Hory. Správná odpověď: 1:4 - Dolly Buster. Gratulujeme a přejeme příjemnou zábavu!

O českém filmu Kameňák 4

Po deseti letech se nám opět představují oblíbení hrdinové městečka Kameňákov v plné parádě. Pepanovi odjela žena Vilma do Austrálie za jejich dcerou, a Pepan se synem Pepíkem tak žijí v ryze mužské domácnosti, kde není navařeno a vyžehleno a kde vybuchují vajíčka v mikrovlnné troubě. Kolem Pepana usilovně krouží učitelka Vlasta, která vycítila příležitost zaplnit místo po Vilmě. Pepan je však zcela zaneprázdněn novou budoucností - stal se starostou Kameňákova.

Hrají: Václav Vydra, Dana Morávková, Martin Dejdar, Alice Bendová, Bob Klepl, Josef Laufer, Josef Carda, Eva Čížkovská, Jan Skopeček, Lubomír Lipský, Václav Glazar, Hana Čížková, Jiří Pomeje a další. Stopáž: 88 minut, s titulky. Vstupné: 110 korun, mládeži přístupný.Kompletní říjnový program v kině Modrý kříž v Kutné Hoře a on-line rezervační systém vstupenek najdete
ZDE.

Logo kina Modrý kříž v Kutné Hoře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář