Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž o vstupenky do kina Modrý kříž: Křídla Vánoc

18. 11. 2013

Vica Kerekes a Richard Krajčo v českém filmu Křídla Vánoc. Foto: FalconSkončila podzimní část fotbalových soutěží a většina z nás se s blížícím se závěrem roku začíná intenzivně připravovat na Vánoce. Tuto sváteční atmosféru vám přiblíží i naše každoměsíční kulturní pozvánka.

Tentokrát jsme z programové nabídky kina Modrý kříž v Kutné Hoře vybrali českou komedii Křídla Vánoc. Dvě volné vstupenky čekají třeba zrovna na vás!

Vy, čtenáři klubového webu červenojanovických fotbalistů, máte díky vstřícnosti ředitelky kutnohorského Tylova divadla a kina Modrý kříž Veroniky Lebedové jedinečnou šanci zdarma a navíc s doprovodem navštívit promítání, které se uskuteční ve čtvrtek 28. listopadu od 19 hodin.

Soutěžní otázka:
Jak se jmenuje již nyní populární titulní píseň k filmu Křídla Vánoc a kdo ji nazpíval?

Své odpovědi se jménem, příjmením a telefonním číslem posílejte nejpozději do středy 27. listopadu do 8. hodiny na e-mailovou adresu: soutez@cervene-janovice-fotbal.cz.

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování! Výherce, který získá obě vstupenky, bude vyrozuměn.

Vyhodnocení soutěže

Vítězem dvou vstupenek na český film Křídla Vánoc se díky losování stal Tomáš Kropáček z Vickovic. Správná odpověď: Cesta - Richard Krajčo (Kryštof), Tomáš Klus. Gratulujeme a přejeme příjemnou zábavu!

O českém filmu Křídla Vánoc

Velká část filmu se odehrává v nákupním centru v čase Vánoc. Prolnou se tu příběhy čtyř přátel, kteří zde pracují.

Jedním je optik Tomáš. Studovaný oční lékař má rád volnost a ženy, žije v obytném přívěsu na poli nedaleko obchodního centra, kde se prohání jeho kůň.

Hezká Nina balí dárky ve stánku a provokuje výstředním oblékáním i přidrzlou otevřeností. Jejím krédem je nemilovat, aby nemohla být zraňována.

Ráďa, nejstarší z přátel, pracuje v supermarketu jako manažer prodeje a bydlí s početnou rodinou v malém bytě. I když ji má rád, někdy by nejradši od toho chaosu utekl někam daleko.

Zajíc, čerstvě vystudovaný herec, marně obchází castingy a vlastně málokdo ví, jak se doopravdy jmenuje. Všichni ho vnímají v kostýmu ušáka, který rozdává dětem balonky.

Každý z našich přátel má své touhy a sny a právě Vánoce jsou časem, kdy se mohou plnit. Dejme šanci zázrakům! Copak se pohádky nemohou žít?

Hrají: Richard Krajčo, Vica Kerekes, Jakub Prachař, David Novotný, Vanda Hybnerová, Lenka Vlasáková a další. Stopáž: 110 minut. Vstupné: 120 korun, do 12 let nevhodný.Kompletní listopadový program v kině Modrý kříž v Kutné Hoře a on-line rezervační systém vstupenek najdete ZDE.

Logo kina Modrý kříž v Kutné Hoře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář