Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž o vstupenky do kina Modrý kříž: Martin a Venuše

31. 3. 2013

Hlavní hrdiny českého filmu Martin a Venuše ztvárnili Marek Taclík, Kristýna Boková - Lišková. Foto: www.martinavenuse.czMáte důvod se k nám vracet! To je oficiální motto klubového webu červenojanovických fotbalistů. Napomoci jeho plnění mají i soutěže o vstupenky, přičemž hlavním tahákem jsou pravidelně lístky do kina.

Po březnové komedii Babovřesky jsou teď ve hře další dvě volné vstupenky do kina Modrý kříž v Kutné Hoře, tentokrát na český romantický film Martin a Venuše.

Vy, čtenáři klubového webu červenojanovických fotbalistů, máte nyní díky vstřícnosti ředitelky kutnohorského Tylova divadla a kina Modrý kříž Veroniky Lebedové jedinečnou šanci zdarma a navíc s doprovodem navštívit promítání, které se uskuteční v sobotu 6. dubna od 19 hodin.

Soutěžní otázka:
V jakém českém televizním krimiseriálu hraje Marek Taclík, hlavní hrdina filmu Martin a Venuše, a jakou postavu v něm na Nově ztvárnil (uveďte jméno i příjmení)?

Své odpovědi se jménem, příjmením a telefonním číslem posílejte nejpozději do čtvrtka 4. dubna do 21. hodiny na e-mailovou adresu: soutez@cervene-janovice-fotbal.cz.

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování! Výherce, který získá obě vstupenky, bude vyrozuměn.

Vyhodnocení soutěže

Vítězem dvou vstupenek na českou romantickou komedii Martin a Venuše se díky losování stal František Onderka z Čáslavi. Správná odpověď: Kriminálka Anděl - Oliver Hajn. Gratulujeme a přejeme příjemnou zábavu!

O českém filmu Martin a Venuše

Příběh filmu začíná před 10 lety, na vernisáži obrazů, kdy se mladá a nadějná výtvarnice Vendula seznámí se svým budoucím partnerem a manželem Martinem. Společně založí rodinu, mají dvojčata - holčičky - předškolního věku a jednoho kluka, batole.
 
Martin buduje kariéru ve firmě vyvíjející hračky a Vendula se stará o rodinu. Martin je většinu času v práci, snaží se zabezpečit rodinu, na kterou mu nezbývá čas, naopak Vendula se stará o děti a chod domácnosti a nemá žádný prostor pro sebe. Každý dělá pro rodinu maximum, ale zároveň se cítí nedoceněný tím druhým.
 
Události naberou spád uzavřenou sázkou, kdy Martin slíbí, že se postará o děti a domácnost během jednoho měsíce. Je přesvědčen, že to vlastně není vůbec těžké. Nastane kolotoč humorných a nečekaných událostí, které dvojici Venduly a Martina pomyslně vrátí zase na začátek jejich vztahu. Znovu si začnou vážit jeden druhého a navzájem se respektovat.
 
Hrají: Marek Taclík, Kristýna Boková - Lišková, Zuzana Stivínová ml., Tomáš Hanák,
Tereza Chlebovská a další. Stopáž: 102 minut. Vstupné: 100 korun, mládeži přístupné.

 

Logo kina Modrý kříž v Kutné Hoře.

Kompletní dubnový program v kině Modrý kříž v Kutné Hoře a on-line rezervační systém vstupenek najdete ZDE.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář