Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž o vstupenky do kina Modrý kříž: Něžné vlny

12. 1. 2014

Část oficiálního plakátu na český film Něžné vlny. Foto: www.neznevlny.czRovněž v kalendářním roce 2014 se na klubovém webu fotbalistů Sokola Červené Janovice budete setkávat s pravidelnými měsíčními pozvánkami do kina, včetně populárních soutěží o volné vstupenky.

Novinkou budou takzvané podotázky, u kterých budete muset prokázat znalost červenojanovické kopané. Ovšem nemusíte se ničeho obávat! S pomocí www.cervene-janovice-fotbal.cz se jistě velmi snadno dopátráte správné odpovědi!

V rámci lednové kulturní pozvánky jsme z programové nabídky kina Modrý kříž v Kutné Hoře tentokrát vybrali českou retro komedii Něžné vlny. Dvě volné vstupenky čekají třeba zrovna na vás!

Vy, čtenáři klubového webu červenojanovických fotbalistů, máte díky vstřícnosti ředitelky kutnohorského Tylova divadla a kina Modrý kříž Veroniky Lebedové jedinečnou šanci zdarma a navíc s doprovodem navštívit promítání, které se uskuteční v neděli 19. ledna od 19 hodin.

Soutěžní otázka:
Napište alespoň jeden z trojice úspěšných filmů Jiřího Vejdělka, na něž tento režisér novou komedií o lásce a naději, které se nesmíme vzdát, navázal?

Soutěžní podotázka:
Na jakém místě skončili červenojanovičtí fotbalisté po podzimní části sezony 2010/2011?

Své odpovědi se jménem, příjmením a telefonním číslem posílejte nejpozději do soboty 18. ledna do 19. hodiny na e-mailovou adresu: soutez@cervene-janovice-fotbal.cz.

Stačí pouze správně odpovědět na obě soutěžní otázky a mít štěstí při losování! Výherce, který získá obě vstupenky, bude vyrozuměn.

Vaše šance na úspěch se zvýší, pokud jste našimi fanoušky na Facebooku!

Staňte se fanoušky TJ Sokol Červené Janovice na Facebooku! Foto: Martin Liberský

Vyhodnocení soutěže

Vítězkou dvou vstupenek na český film Něžné vlny se díky losování stala Romana Filipová st. z Červených Janovic. Správná odpověď soutěžní otázky: Účastníci zájezdu, Ženy v pokušení, Muži v naději. Správná odpověď soutěžní podotázky: 9. Gratulujeme a přejeme příjemnou zábavu!

O českém filmu Něžné vlny

Sympatický Vojta je nesmělý a jeho rodina praštěná. Cholerický tatínek, který kdysi nepřeplaval kanál La Manche, z něj chce mít závodního plavce a milující maminka, bývalá hvězda dětské lední revue, vidí v synovi talentovaného pianistu.

Jenže Vojta má docela jiné priority - především rusovlasou spolužačku Elu, okouzlující akvabelu, která už v listopadu odjede do vysněné Paříže. Jestli Vojta rychle nepodnikne něco opravdu zásadního, zmizí mu Ela navždy za železnou oponou. Píše se totiž rok 1989.

Hrají: Lucie Šteflová, Robert Cejnar, Jan Maršál, Hynek Čermák, Táňa Pauhofová, Vica Kerekes a další. Stopáž: 103 minut. Vstupné: 130 korun, mládeži přístupný.Kompletní lednový program v kině Modrý kříž v Kutné Hoře a on-line rezervační systém vstupenek najdete ZDE.

Logo kina Modrý kříž v Kutné Hoře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář