Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž o vstupenky do kina Modrý kříž: Šmoulové 2

6. 8. 2013

Z filmu Šmoulové 2. Foto: www.falcon.czTaké druhá prázdninová pozvánka do kina bude na klubovém webu fotbalistů Červených Janovic patřit především dětem. Ty se mohou v srpnu těšit na další pohádkový příběh oblíbených modrých skřítků.

Tentokrát jsme totiž z programové nabídky kina Modrý kříž v Kutné Hoře vybrali americký animovaný film Šmoulové 2. Dvě volné vstupenky čekají třeba zrovna na vás!

Vy, čtenáři klubového webu červenojanovických fotbalistů, máte díky vstřícnosti ředitelky kutnohorského Tylova divadla a kina Modrý kříž Veroniky Lebedové jedinečnou šanci zdarma a navíc s doprovodem navštívit promítání, které se uskuteční v pátek 16. srpna od 18 hodin.

Soutěžní otázka:
Do jakého města se dostali Šmolouvé po průchodu vodopádem v prvním díle filmového 3D zpracování z roku 2011?

Své odpovědi se jménem, příjmením a telefonním číslem posílejte nejpozději do pátku 16. srpna do 10. hodiny na e-mailovou adresu: soutez@cervene-janovice-fotbal.cz.

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování! Výherce, který získá obě vstupenky, bude vyrozuměn.

Vyhodnocení soutěže

Vítězem dvou vstupenek na americký animovaný film Šmoulové 2 se díky losování stal Zdeněk Luňák z Kutné Hory. Správná odpověď: New York. Gratulujeme a přejeme příjemnou zábavu!

O americkém filmu Šmoulové 2, 3D

V pokračování rodinné komedie Šmoulové vytvoří zlý čaroděj Gargamel pár nezbedných stvoření podobných Šmoulům, takzvané Neplechy, a doufá, že s jejich pomocí získá všemocnou kouzelnou šmoulí esenci.

Jenže brzy zjistí, že jen skutečný Šmoula mu může dát, co potřebuje, a že jen Šmoulinka zná tajné kouzlo, kterým se Neplechové promění ve skutečné Šmouly. A tak se Gargamel rozhodne unést Šmoulinku do Paříže, kde si získal obdiv široké veřejnosti jako nejmocnější čaroděj světa.

Nejvyšší čas, aby se do našeho světa vrátili Taťka Šmoula, Nešika, Mrzout a Fešák, aby se sešli se svými člověčími přáteli Patrikem a Grace Winslowými, a hlavně aby zachránili Šmoulinku!

V českém znění: Tereza Voříšková, Václav Noid Bárta, Andrea Elsnerová, Václav Knop, Oldřich Vlach, Jaromír Meduna. Stopáž: 105 minut, český dabing. Vstupné: 175 korun, film přístupný pro všechny.Kompletní srpnový program v kině Modrý kříž v Kutné Hoře a on-line rezervační systém vstupenek najdete ZDE.

Logo kina Modrý kříž v Kutné Hoře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář