Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž o vstupenky do kina Modrý kříž: Star Trek: Do temnoty

5. 6. 2013

Z filmu Star Trek: Do temnoty. Foto: www.startrek-film.czČervnová pozvánka klubového webu fotbalistů Červených Janovic do kina osloví především příznivce oblíbené kultovní sci-fi ságy, kteří se mohou těšit na plnohodnotný vesmírný zážitek.

Tentokrát jsme se totiž v programové nabídce kina Modrý kříž v Kutné Hoře zaměřili na americký film Star Trek: Do temnoty. Dvě volné vstupenky čekají třeba zrovna na vás!

Vy, čtenáři klubového webu červenojanovických fotbalistů, máte díky vstřícnosti ředitelky kutnohorského Tylova divadla a kina Modrý kříž Veroniky Lebedové jedinečnou šanci zdarma a navíc s doprovodem navštívit promítání, které se uskuteční v pátek 14. června od 19 hodin.

Soutěžní otázka:
Ve kterém roce a jakou televizí se v USA začal vysílat seriál Star Trek?

Své odpovědi se jménem, příjmením a telefonním číslem posílejte nejpozději do čtvrtka 13. června do 20. hodiny na e-mailovou adresu: soutez@cervene-janovice-fotbal.cz.

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování! Výherce, který získá obě vstupenky, bude vyrozuměn.

Vyhodnocení soutěže

Vítězem dvou vstupenek na americký sci-fi film Star Trek: Do temnoty se díky losování stala Jana Vyčítalová z Červených Janovic. Správná odpověď: 1966 - NBC. Gratulujeme a přejeme příjemnou zábavu!

O americkém filmu Star Tek: Do temnoty

Protože kapitán James T. Kirk je stále horkokrevný a nedisciplinovaný rebel, způsobil drobnější galaktický incident, který by za normálních okolností skončil jeho degradací. Podmínky na rodné Zemi ale normální ani zdaleka nejsou.

Došlo totiž k bezprecedentnímu a devastujícímu útoku na Hvězdnou flotilu (Organizace spojených národů budoucnosti) a posádka Enterprise se nabídne, že dopadne pachatele, záhadného intergalaktického teroristu Johna Harrisona.

Půjde o její dosud nejnáročnější misi, protože se vydají do míst, kde je ta nejtenčí hranice kamarádstvím a nepřátelstvím, pomstou a spravedlností, klidnou budoucností a ničivou válkou, jež může zničit celý náš vesmír.

Hrají: Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Simon Pegg, Anton Yelchin a další. Stopáž: 132 minut, s titulky. Vstupné: 150 korun, do 15 let nevhodné.Kompletní červnový program v kině Modrý kříž v Kutné Hoře a on-line rezervační systém vstupenek najdete ZDE.

Logo kina Modrý kříž v Kutné Hoře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář