Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž o vstupenky do kina Modrý kříž: V zajetí démonů

16. 9. 2013

Z amerického hororu V zajetí démonů. Foto: Warner Bros. PicturesBojíte se rádi? Pak právě vy byste měli zbystřit v rámci této zářijové pozvánky do kutnohorského kina. Jeho část sice pokrylo lešení z důvodu rekonstrukce fasády, nicméně provoz zůstal zachován.

Tentokrát jsme z programové nabídky kina Modrý kříž v Kutné Hoře vybrali americký horor V zajetí démonů. Dvě volné vstupenky čekají třeba zrovna na vás!

Vy, čtenáři klubového webu červenojanovických fotbalistů, máte díky vstřícnosti ředitelky kutnohorského Tylova divadla a kina Modrý kříž Veroniky Lebedové jedinečnou šanci zdarma a navíc s doprovodem navštívit promítání, které se uskuteční v sobotu 21. září od 19 hodin.

Soutěžní otázka:
Jak zní název hororu V zajetí démonů v originále a v jaké zemi se narodil režisér filmu James Wan?

Své odpovědi se jménem, příjmením a telefonním číslem posílejte nejpozději do pátku 20. září do 10. hodiny na e-mailovou adresu: soutez@cervene-janovice-fotbal.cz.

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování! Výherce, který získá obě vstupenky, bude vyrozuměn.

Vyhodnocení soutěže

Vítězem dvou vstupenek na americký film V zajetí démonů se díky losování stal Roman Houdek z Paběnic. Správná odpověď: The Conjuring - Malajsie. Gratulujeme a přejeme příjemnou zábavu!

O americkém filmu V zajetí démonů

Hrůzostrašný případ z domu v Amityville nebyl první - ještě dříve došlo k záhadným děsivým událostem v Harrisville. Film je natočený podle skutečných událostí, vypráví hrůzný příběh světově proslulých vyšetřovatelů paranormálních jevů Eda a Lorraine Warrenových, kteří byli pozváni na odlehlou farmu, aby pomohli rodině terorizované temnými silami. V nejhrůzostrašnějším případu svého života jsou Warrenovi nuceni utkat se s mocnou démonickou bytostí.

Hrají: Vera Farmiga, Patrick Wilson, Ron Livingston, Joey King, Lili Taylor a další. Stopáž: 112 minut, s titulky. Vstupné: 90 korun, film do 15 let nevhodný.Kompletní zářijový program v kině Modrý kříž v Kutné Hoře a on-line rezervační systém vstupenek najdete ZDE.

Logo kina Modrý kříž v Kutné Hoře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář